Wielkanoc w RMF FM

23/03/2016

Listy przebojów największych polskich gwiazd, radioturniej i wielki ranking polskich komedii stworzony przez słuchaczy – to przepis na tegoroczną Wielkanoc w RMF FM. Świąteczną ramówkę stworzą słuchacze oraz gwiazdy polskiej muzyki. To oni właśnie będą mieli duży wpływ na takie programy jak „Piosenki Waszego życia” oraz „Śmieszne bo polskie”.

Gwiazdy (między innymi Kombi, Lady Pank, Edyta Bartosiewicz) stworzą i przedstawią swoje bardzo osobiste listy przebojów i podzielą się refleksjami dotyczącymi ich ważnych życiowych wyborów. Program, którego są współautorami -  „Wszystko ma swój czas” – poprowadzi Darek Maciborek w piątek od 18 do 22.

„Piosenki Waszego życia”  (sobota, od 20 do północy) - w tym programie słuchacze i dziennikarze RMF FM opowiedzą Kamilowi Balei o swoich bardzo osobistych historiach związanych ze słynnymi utworami.

„Śmieszne bo polskie” (niedziela od 10 do 15) to z kolei ranking najlepszych polskich komedii ułożony przez słuchaczy, wzbogacony związanymi z nimi anegdotami  w wykonaniu Krzysztofa Urbaniaka i Tomasza Olbratowskiego.

Inne świąteczne nowości na antenie RMF FM to w tym roku:

- nowy duet prowadzących „Wstawaj Szkoda Świat” (sobota od 6 do 10) -  Robert Karpowicz i Ewa Błachnio,
- „To co najważniejsze”  (sobota od 15 do 20) – program Krzysztofa Urbaniaka, który razem z Otylią Jędrzejczak, Katarzyną Grocholą, Alanem Anderszem, Przemysławem Marcem, opowie o życiowych zakrętach i niezapomnianych chwilach,
- „Co ludzie powiedzą?” (poniedziałek od 10 do 15) to niezwykły, świąteczny radioturniej prowadzony przez Roberta Karpowicza i Macieja Dowbora. Cztery gwiazdy: Natalia Siwiec, Michał Szpak, Cezary Pazura, Kasia Glinka odważą się wejść w krzyżowy ogień kontrowersyjnych pytań prowadzących.

Wielkanocne RMF FM to także olbrzymia porcja muzyki, dostarczana przez Marcina Jędrycha („Wiosenna lista przebojów” w niedzielę od 15 do 20) i Darka Maciborka („Koncertowa wiosna z RMF FM”, poniedziałek od 15 do 20). Niedzielny i poniedziałkowy wieczór  (od 20 do północy) rozjaśni i rozbawi duet Joanna Meus i Jacek  Tomkowicz w „Programie z jajem”.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY