Wielkanoc w RMF FM z gośćmi specjalnymi i koncertami akustycznymi

27/03/2024

Wśród gości RMF FM w trakcie tegorocznych Świąt Wielkanocnych będą m.in. Sylwia Grzeszczak, Kuba Błaszczykowski, Vix.N i Joanna Kołaczkowska.

Wielkanoc w RMF FM

W wielkanocny nastrój już w piątkowy wieczór wprowadzi słuchaczy Darek Maciborek, który w specjalnym programie „Tamta dziewczyna w RMF FM” (19-24) będzie gościł Sylwię Grzeszczak. W trakcie szczerej rozmowy artystka opowie o miłości, nowym etapie w życiu i lekcjach, jakie daje codzienność. Da też specjalny, akustyczny występ.

W sobotę na specjalny program „Kałamagia Świąt” (15-19) zaprosi Mariusz Kałamaga. W świątecznym studiu RMF FM pojawi się m.in. Joanna Kołaczkowska.

Wieczorem Piotr Salak spotka się z Kubą Błaszczykowskim. W programie „Po prostu Kuba” (19-21) piłkarz opowie nie tylko o swojej karierze, ale też o życiu poza boiskiem. A po 21-ej Daniel Dyk i Rafał Gębura – youtuber i twórca internetowego talk-show „7 metrów pod ziemią”, porozmawiają o tym, jakie tematy wzbudzają największe emocje i jak mówić o tym, co sprawia ból.

W Niedzielę Wielkanocną słuchaczom towarzyszyć będą Paulina Sawicka, Krzysztof Urbaniak i Ola Filipek, a wieczorem Maciek Rybak i Paweł Jawor w „Liście Przebojów XD” (20-24) przyjrzą się z bliska najnowszym trendom na TikToku.

Poniedziałek Wielkanocny i jednocześnie Prima Aprilis upłynie w RMF FM pod znakiem sucharów w „Przychodzi baba do Skowrona” (10-15). Przemysław Skowron i jego goście zadbają o dobry humor i zagwarantują zupełny brak powagi. Popołudniu stery przejmie „Jacek Tomkowicz Show” (15-20), a wieczorem – kolejne wydanie specjalne „POPlisty Live Sessions” (20-24). Gościem Mateusza Opyrchała będzie raper Vix.N, którego hit „Ne Rozumiju” świetnie znają słuchacze RMF FM.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY