„Wielki Filmowy Maraton Taneczny” i specjalna stacja RMF Classic+ Sylwester

28/12/2022

Platforma RMF Classic+ uruchamia z okazji Sylwestra internetowy kanał radiowy z taneczną muzyką – zarówno filmową jak i klasyczną. Specjalna stacja RMF Classic+ Sylwester zacznie nadawać 31 grudnia o godz. 18 na www.rmfclassic.pl/plus. Natomiast radio RMF Classic zaprasza na „Wielki Filmowy Maraton Taneczny”, w czasie którego poza hitami wszech czasów będzie można usłyszeć także trzy najbardziej przebojowe płyty filmowe w dziejach wielkiego ekranu: „Pulp Fiction”, „Gorączka Sobotniej Nocy” i „Dirty Dancing”.

Sylwester 2022

W sylwestrowy wieczór od godziny 19:00 RMF Classic zaprasza na „Wielki Filmowy Maraton Taneczny”! Aż do północy będzie można bawić się przy przebojowych piosenkach z takich tanecznych klasyków jak: „Footloose”, „Flashdance”, a także „Baby Driver”, „Sing”, „Shrek’, „Cztery wesela i pogrzeb”, „Forrest Gump”, „Buster”, „Bridget Jones”, „9 i pół tygodnia”, „Grease” i „To właśnie miłość”. Poza tym w całości zabrzmią trzy najbardziej przebojowe płyty filmowe w dziejach wielkiego ekranu: soundtrack do filmu „Pulp Fiction”, a także dwa taneczne przeboje wszechczasów - „Gorączka Sobotniej Nocy” i „Dirty Dancing”!

Z kolei sylwestrowy wieczór na platformie RMF Classic+ upłynie przy niezwykle zróżnicowanej muzyce tanecznej – zarówno tej filmowej, jak i klasycznej. W stacji RMF Classic+ Sylwester zabrzmią najpiękniejsze walce, tanga, tańce oraz tematy i piosenki z najsłynniejszych filmów muzycznych: od „Tańca z szablami” Chaczaturiana, „Tańców węgierskich” Brahmsa przez walce Straussów i Czajkowskiego aż po filmowe tanga, samby, salsy i piosenki z filmów „Dirty Dancing”, „Footloose” „Mamma Mia!”, „Moulin Rouge” czy „Deszczowa Piosenka”. Nie zabraknie także tematu z „Greka Zorby”, a także poloneza z „Pana Tadeusza”, w rytmie którego wejdziemy wspólnie w nowy rok.

 

Jak i gdzie słuchać?

  • „Wielki Filmowy Maraton Taneczny” RMF Classic można słuchać zarówno za pośrednictwem tradycyjnych radioodbiorników, jak i dzięki aplikacji RMF Classic na smartfonach.
  • Stacja+ o nazwie RMF Classic+ Sylwester będzie dostępna od godziny 18.00 w Sylwestra, 31.12.2022 roku, na platformie RMF Classic+: rmfclassic.pl/plus oraz w aplikacji RMF Classic z dostępem do RMF Classic+.
  • Już teraz można także przetestować platformę RMF Classic+ przez 30 dni całkowicie bezpłatnie, dołączając za pośrednictwem strony mfclassic.pl/plus, by wspólnie z nami spędzić tę wyjątkową noc i tanecznym krokiem wejść w 2023 rok!
Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY