Wielki quiz, wielka zabawa i „Prząśniczka” Moniuszki w RMF FM w Dzień Niepodległości

08/11/2018

Specjalnie z okazji obchodów 100-lecia niepodległości Polski RMF FM przygotował dla słuchaczy specjalne atrakcje. Z pytaniami historycznymi zmierzą się dziennikarze na antenie i słuchacze w Internecie, na krakowskim Rynku odbędzie się ogólnopolskie śpiewanie polskich hitów, a dzień zwieńczy muzyczna impreza.

Dzień Niepodległości w RMF FM

11 listopada Hubert Urbański już od 6 rano zacznie przepytywać dziennikarzy RMF FM ze znajomości faktów związanych z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Słuchacze poznają prawdziwe odpowiedzi na wiele pytań, między innymi  na te dotyczące Cudu nad Wisłą, Kasztanki Marszałka i jego adoratorek. Ponadto na stronie www.rmf.fm znajdzie się wielki quiz o Niepodległej, dzięki któremu słuchacze i internauci sprawdzą swoją wiedzę.

Od 10 do 15 RMF FM relacjonować będzie imprezie, którą organizuje na krakowskim Rynku: Ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów, z udziałem, między innymi Sarsy, Anny Karwan i Marty Gałuszewskiej z zespołem IRA.

RMF FM zakończy Dzień Niepodległości wielką muzyczną imprezą, która rozpocznie się o godzinie 19. Poprowadzą ją Mateusz Opyrchał, Paweł Jawor i Jacek Tomkowicz, na antenie pojawią się też Shaggy i Sting i polskie gwiazdy muzyczne.

Podczas imprezy zaprezentowane zostanie premierowe wykonanie remiksu „Prząśniczki”  Stanisława Moniuszki, a także wiązanka kultowych polskich przebojów z różnych lat.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY