Wielkie zakończenie roku z RMF MAXX i youtuberem Buczooo

19/06/2024

Radio RMF MAXX organizuje wielkie zakończenie roku szkolnego. Jeden ze słuchaczy zostanie zawieziony do szkoły przez znanego youtubera Buczooo z kanału Hi5.

RMF MAXX i Buczooo

Uczniowie wszystkich szkół w Polsce – bez względu na średnią na świadectwie – mogą zgłaszać się do RMF MAXX, a jeden szczęśliwiec zostanie gwiazdą piątkowego wielkiego zakończenia roku.

Słuchacz, który opisze najbardziej epicką akcję z minionego roku szkolnego zostanie zawieziony w piątek 21 czerwca do swojej przez jednego z najpopularniejszych youtuberów w Polsce – Roberta Buczyńskiego Buczooo, który znany jest m.in. ze swojego zamiłowania do najlepszych samochodów.

Zwycięzca wystąpi też tego dnia na antenie RMF MAXX.

RMF MAXX to grupa 23 stacji lokalnych i regionalnych, skierowanych do osób w wieku 18-34 lata. Sieć prezentuje program muzyczny w formacie CHR (Contemporary Hit Radio). Każda ze stacji skupionych w sieci ma charakter lokalnego radia grającego nowe, aktualne przeboje oraz największe hity. Na antenie goszczą lokalne serwisy informacyjne, prognozy pogody oraz wiadomości o najciekawszych lokalnych wydarzeniach muzycznych, kulturalnych i rozrywkowych.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej A. Brzozowski       Dyrektor PR Grupy Bauer Media w Polsce

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@bauer.pl
D0 GÓRY