#WSZYSTKOBEDZIEDOBRZE, czyli majówka dla słuchaczy RMF FM

28/04/2020

Na nadchodzącą majówkę RMF FM zaplanowało gry z gwiazdami, koncerty Stinga z Shaggym, De Mono, Roxany Węgiel, Viki Gabor oraz wyjątkową domówkę u Dowborów, którzy będą bawić słuchaczy razem z zaprzyjaźnionymi gwiazdami. 2 maja wydarzenie – niespodzianka „Morze Flag”, jednoczące Polaków pod Biało-czerwoną.

Majówka 2020

1 maja na antenę RMF FM jeszcze większy wpływ niż dotychczas będą mieli słuchacze. Dla nich stacja zorganizowała specjalne konkursy i wirtualne gry z gwiazdami: w statki z Andrzejem Krzywym, z Piotrem Żyłą w „Nie taka to melodia” i Dominiką Gawędą w kalambury.  Relacje z gier będą prezentowane na antenie. O 20:05 De Mono da „Koncert z dużego pokoju”.

Tradycyjnie 2 maja RMF świętuje Dzień Flagi. Tysiące flag będzie dumnie powiewać na wietrze! I mimo, że w tym roku będzie bez udziału słuchaczy, akcja ma na celu podnieść Polaków na duchu w tym trudnym momencie i przypomnieć, że z najgorszych sytuacji wychodziliśmy obronną ręką i że tym razem też wygramy! Autorom akcji zależy, by Polacy poczuli się silni i zjednoczeni pod Biało-czerwoną!.

Relacje z tego wydarzenia-niespodzianki będą zarówno na anteniei na fanpejdżu  RMF24 i RMF.

Tego dnia na stronach internetowych radia znajdą się też przysyłane przez Słuchaczy zdjęcia z pozytywnymi przesłaniami do rodaków. Atrakcją wieczoru będzie koncert Shaggiego i Stinga zagrany specjalnie dla RMF FM!

3 maja upłynie pod hasłem „Wszystko będzie dobrze”. Żeby wprawić Słuchaczy w dobry nastrój RMF FM połączy się domowym studiem Joanny i Macieja Dowborów i podsłucha ich niekontrolowane rozmowy z gwiazdami w trakcie domówki!

A w cyklu  Koncert z dużego pokoju o 12-tej zaśpiewa Roxana Węgiel, a o 20-tej Viki Gabor.

Tuż po 23-ciej kolejny odcinek Misji Specjalnej – Katyń wielka mistyfikacja!

 

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY