Wystartowała platforma Iloveradio.pl

W Dniu Radia, 11 kwietnia br. ruszyła strona internetowa Iloveradio.pl, w całości poświęcona radiu - jednemu z największych i najbardziej popularnych mediów w Polsce. To pierwszy taki projekt na polskim rynku, powołany wspólne przez pięciu największych nadawców radiowych: Grupę RMF, Grupę Eurozet, Grupę Radiową Agory, Grupę ZPR Media oraz Polskie Radio. Strona Iloveradio.pl docelowo ma stać się platformą informacji o radiu, skupiającą zasięgiem całą branżę radiową.

Iloveradio.pl już działa!

Na stronie Iloveradio.pl znajdą się informacje artykuły eksperckie, materiały wideo, a także dane słuchalności radia w Polsce. W serwisie nie zabraknie ciekawych statystyk, infografik i wykresów pokazujących, jak ważne jest radio dla większości Polaków. Z punktu widzenia reklamodawców, kluczowe będzie przystępne zaprezentowanie szerokiej gamy możliwości reklamowych radia, publikowanie case studies oraz pokazywanie radia w liczbach. Ponadto rozrywka, czyli m.in. ciekawostki związane z radiem.

Strona dedykowana jest uczestnikom rynku radiowego w Polsce tj. reklamodawcom, klientom domów mediowych, a także osobom poszukującym wiedzy na temat medium radiowego. Uzupełnieniem projektu internetowego jest profil na Facebooku: https://www.facebook.com/ILoveRadioPL.

Informacje o projekcie I love radio:

Projekt I love radio organizowany jest wspólnie przez największych, na co dzień, konkurujących ze sobą nadawców radiowych: Grupę Eurozet, Grupę Radiową Agory, Grupę RMF, Grupę ZPR Media oraz Polskie Radio, celem popularyzacji radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego.

W ramach projektu realizowane są działania promocyjne, edukacyjne i badawcze, skierowane przede wszystkim do marketerów, reklamodawców bezpośrednich jak i klientów domów mediowych. W dobie rosnących konkurencyjnych nowych mediów cyfrowych, działania te, mają przypominać o zaletach radia, jego ważnej roli, którą pełni w społeczeństwie oraz skuteczności jako medium reklamowego.

Kontakt dla mediów:
Anna Wiater, rzecznik prasowy KBR
tel. 696 922 076

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY