Wystartowało Radio Gra Wrocław

13/11/2015

12 listopada rozpoczęło nadawanie nowa rozgłośnia we Wrocławiu – Radio Gra. Stacja, wchodząca w skład portfolio Grupy RMF, nadaje na częstotliwości 95,1 FM.

Radio Gra to stacja miejska, kładąca duży nacisk na informowanie o życiu regionu, również poprzez swoją stronę www.radiogra.pl. Codziennie nadawanych jest 11 wydań wiadomości lokalnych oraz regionalny magazyn informacyjny przygotowywane przez dziennikarzy Radia Gra. Oprócz tego nadawane są wiadomości z kraju i ze świata przygotowywane w newsroomie RMF FM, a dwa razy w godzinie przez cały dzień – lokalna prognoza pogody.

Stacja adresuje program do osób w wieku 20-50 lat. Gra największe przeboje popowe, a także eurodance, italo disco oraz dynamiczne hity goldowe. Liner stacji to „Moje miasto, moje radio”. W ramówce znajdują się m.in. poranne pasmo z dużą dawką humoru, popołudniowy program z informacjami, którymi żyje miasto i wieczorna audycja „Taneczne Radio Gra” z największymi dynamicznymi i skocznymi przebojami, pozdrowieniami od słuchaczy i newsami ze świata show-biznesu.

Radio Gra zastąpiło w eterze RMF MAXXX, jednak stacja ta nadal jest dostępna w stolicy Dolnego Śląska na drugiej częstotliwości – 101,1 FM.

Radio Gra Wrocław to druga stacja lokalna Grupy RMF pod tym brandem – pierwsza nadaje w Toruniu na częstotliwości 88,8 FM.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY