Zespół Three of Us i słuchacze RMF FM napiszą piosenkę polskich kibiców na EURO 2020

01/06/2021

Zespół Three of Us, okrzyknięty tegorocznym objawieniem muzycznym i debiutem roku, wraz ze słuchaczami RMF FM już w ten weekend napisze piosenkę polskich kibiców, która towarzyszyć im będzie w trakcie tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

Three of Us w RMF FM

Trio Three of Us  tworzą bracia bliźniacy Tomasz i Roman Sajewiczowie oraz Ewa Kapała. Próbując swoich sił w konkursie RMF FM „Twoje 5 minut”, szturmem zdobyli sympatię i serca słuchaczy, a ich klip był najczęściej odtwarzanym wideo konkursu. W tym roku nagrali swój debiutancki singiel „Szklany sufit”, który przez kilkanaście tygodni gościł na liście Airplay, będąc w czołówce najczęściej granych polskich utworach w rozgłośniach radiowych.

Teraz zespół Three of Us nagra kolejny hit – razem ze słuchaczami RMF FM przez cztery dni długiego czerwcowego weekendu, napiszą słowa i skomponują muzykę utworu, który towarzyszyć będzie kibicom polskiej reprezentacji w EURO 2020 (rozgrywanym – z powodu pandemii – z rocznym opóźnieniem).

A utwór będzie miał swoją premierę na antenie RMF FM już 10 czerwca – dzień przed rozpoczęciem Mistrzostw.

Komponowanie hitu dla kibiców to już tradycja radia RMF FM – pięć lat temu piosenkę „Miliony serc” napisał, przy udziale słuchaczy, zespół Video.

Oprócz tego długi weekend w RMF FM upłynie pod hasłem „Małe wakacje”. Na kilka dni antena zamieni się w plażę, na której rozbrzmiewać będą letnie przeboje ostatnich 30 lat.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY