Nowi dziennikarze portalu RMF24.pl i „Faktów RMF FM”

10/01/2022

Do zespołu portalu informacyjnego RMF24.pl dołączyło trzech nowych dziennikarzy: Paweł Kmiecik i Waldemar Stelmach jako redaktorzy oraz Paweł Konieczny jako wydawca w portalu i jednocześnie prezenter „Faktów RMF FM”. Wzmocnili zespół krakowskiego newsroomu.

Większy zespół RMF24.pl

Paweł Kmiecik był dotychczas wydawcą i prowadzącym poranne rozmowy w portalu Silesia24.pl. W mediach jako dziennikarz pracuje od 12 lat, wcześniej był związany z serwisem zawiercianskie.pl, internetowym Radiem Zawiercie, TVP3 Katowice, Radiem FIAT i „Kurierem Zawierciańskim”.

Paweł Konieczny przez ostatnie sześć lat był dziennikarzem Radia Opole, gdzie prowadził pasma poranne, prezentował wiadomości sportowe i relacjonował najważniejsze wydarzenia związane z piłką nożną, siatkówką, koszykówką i piłką ręczną. W maju ub.r. był jednym z dwóch akredytowanych dziennikarzy radiowych na finale siatkarskiej Ligi Mistrzów w Weronie. Wcześniej był związany m.in. z Radiem Nysa FM jako prezenter i redaktor naczelny, TVP3 Opole oraz wrocławskimi Radiem Traffic FM i Akademickim Radiem LUZ.

Waldemar Stelmach przez blisko 17 ostatnich lat był związany z portalem Interia.pl, początkowo jako redaktor serwisów informacyjnych. W latach 2008-12 był kierownikiem działu informacji, skąd trafił do serwisu sportowego, gdzie pełnił funkcje dziennikarza, redaktora i wydawcy. Relacjonował m.in. Turniej Czterech Skoczni, mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym czy piłkarskie mecze reprezentacji Polski.

RMF24.pl jest jednym z największych polskich internetowych serwisów informacyjnych. W grudniu ub.r. portal zanotował ponad 5,7 mln użytkowników, którzy wygenerowali 35,6 mln odsłon. W RMF24.pl znajdują się najbardziej aktualne informacje z Polski i świata, doniesienia sportowe, ekonomiczne i kulturalne, raporty specjalne, zapisy rozmów nadawanych na antenie radia RMF FM oraz autorskie blogi dziennikarzy.

Przejdź do listy informacji prasowych

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY