Bajeczna Polska - ruszył nowy serwis internetowy RMF FM

Popularne trasy rowerowe, atrakcje turystyczne, miejsca konieczne do odwiedzenia na trasie podróży, to i wiele innych cennych informacji można od początku września 2017 roku znaleźć w nowym serwisie turystycznym RMF FM.

Bajeczna Polska w RMF FM

Od wielu lat RMF FM poleca swoim słuchaczom najlepsze miejsca i kierunki w Polsce, które mogą stać się celem weekendowych i wakacyjnych podróży. Kiedyś pod nazwą "Swoją drogą", dziś najnowsza odsłona podróżniczego serwisu RMF FM nosi nazwę Bajeczna Polska. Będziemy polecać najlepsze miejsca, ale też ostrzegać przed tym najgorszymi. Będziemy zachęcą do wyruszania w trasy zarówno samochodowe, jak też rowerowe czy piesze. Codziennie, a szczególnie przed każdym weekendem informować będziemy o pogodzie i warunkach atmosferycznych, w serwisie znajdą się też bieżące informacje, które mają związek z podróżowaniem, np. warunki drogowe czy zmiana czasu. 

Bajeczna Polska to także duża ilość fantastycznych zdjęć, pakiet niezbędnych informacji oraz ciekawostki jakich nie można znaleźć w innych serwisach. Od wielu lat dziennikarze RMF FM odwiedzają miasta w Polsce w ramach cyklu Twoje Miasto w Faktach RMF FM. Owocem tych odwiedzin jest mnóstwo ciekawostek oraz rzeczy dotyczących danego miasta, których na próżno szukać w znanych dotychczas przewodnikach.

Zobacz także informacje prasową. 

D0 GÓRY