Targi i konferencje

VIII Kongres Innowacyjnego Marketingu Samorządów w Rzeszowie

Promocja miasta czy regionu przestała być piętą achillesową samorządów. Coraz częściej realizowane projekty są dobrze przemyślane i spójne z tym, co ma do zaoferowania region, z którego pochodzą. Dobrze zaplanowana i przeprowadzona strategia marketingowa to obecnie nieodłączny element skutecznej promocji. Nie jest ona związana wyłącznie z firmami pragnącymi wypuścić nowy produkt na rynek – w równym stopniu dotyczy także samorządów. Ważne jest, aby osoby odpowiedzialne za marketing miejsc nieustannie poszerzały wiedzę, wykorzystywały nowe technologie i efektywnie przedstawiały największe atuty swojego regionu. Rzeszów będzie gościł najlepszych specjalistów marketingu terytorialnego.

HRproject - studenci poznają rynek pracy w Krakowie!

W środę 18 kwietnia 2018 roku na Akademii Górniczo-Hutniczej odbywa się trzecia edycja wydarzenia organizowanego przez organizację studencką ESN AGH. HRproject to świetna okazja dla każdego studenta, który niedługo stanie na starcie swojej kariery zawodowej! Wśród partnerów warsztatów jest Grupa RMF - jeden z największych pracodawców w mediach w Krakowie.

18. edycja Kongresu Profesjonalistów PR w Rzeszowie

Kryzysy, social media i RODO! To 3 główne tematy, wokół których toczyć będzie się dyskusja na tradycyjnym Kongresie Profesjonalistów PR. PR-owcy z całej Polski reprezentują zarówno biznes, instytucje publiczne jak i samorządy. Nie zabraknie ludzi mediów, szczególnie tych nowych. Będzie podsumowanie wydarzeń PR-owskich 2017 roku oraz zapowiedź kolejnych. Rzeszów między 19 a 20 kwietnia 2018 roku to obowiązkowe miejsce dla wszystkich profesjonalistów Public Relations. Patronem Kongresu jest Grupa RMF.

2. Polsko-Ukraińskie Forum Outsourcingu w Rzeszowie

Forum Outsourcingu w Rzeszowie to największe w Polsce wydarzeniem gospodarczym o międzynarodowym charakterze, dotyczącym rozwoju outsourcingu w Polsce i na Ukrainie. Skierowane jest do podmiotów polskich i ukraińskich m.in. do dostawców nowoczesnych usług dla biznesu, szefów centrów typu BPO (Business Process Outsourcing) i ITO (Information Technology Outsourcing), agencji konsultingowych i doradczych, ekspertów inwestycyjnych sektora nowoczesnych usług dla biznesu, przedstawicieli mediów, agencji Real Estate, firm rekrutacyjnych oraz samorządów regionalnych obu krajów. Forum odbyło się 22 listopada 2017 roku w Rzeszowie. Patronem medialnym Forum była Grupa RMF.

VII Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w Rzeszowie

Promocja to niezwykle istotna kwestia dla każdego samorządu. Skuteczny marketing to większa liczba turystów i inwestorów, za czym płyną pieniądze zwiększające zamożność mieszkańców i stan finansów publicznych. Właśnie dlatego kompleksowe kampanie promocyjne przeprowadzają już nie tylko duże aglomeracje, ale także mniejsze miejscowości. Będzie o tym mowa w trakcie kolejnej, siódmej edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, która odbędzie się w hotelu Hilton Garden Inn Rzeszowie w dniach 30.11–01.12.2017. Patronem medialnym Kongresu jest Grupa RMF.

Dzień Inspiracji w Szczecinie

Inspiration Day Szczecin to niezwykłe spotkanie nietuzinkowych mówców z najbardziej zaangażowaną widownią. Od 3 lat najbardziej inspirujące wydarzenie jesieni przyciąga ludzi gotowych poznać inny punkt widzenia, zmieniać świat i siebie. Najbliższa edycja już 16 września 2017 roku w Operze na Zamku w Szczecinie. Konferencji patronuje Grupa RMF.

XIV Ogólnopolska Konferencja „PR w Samorządzie i Administracji Państwowej” w Krakowie

Marketing polityczny a polityka wyborów - to przewodni temat zbliżającej się konferencji, która odbędzie się w dniach 27-29 września w Krakowie. Podczas konferencji samorządowych PR-owców poznamy też laureatów szóstej edycji Kryształów PR-u, nagród za najlepsze kampanie w samorządach i administracji. Patronem konferencji jest Grupa RMF.

Gala Business Mixer na 3. Urodziny Business Link Katowice

Business Mixer to cykl spotkań networkingowych, których celem jest budowanie relacji pomiędzy przedsiębiorcami, inwestorami, a lokalnym i regionalnym środowiskiem startupowym na Śląsku i w Zagłębiu, a także samorządowcami. Swoimi działaniami Business Mixer wspiera rozwój gospodarczy regionu, a także integruje środowisko biznesowe oraz samorządy Regionu. 23 czerwca 2017 odbywa się Gala Business Mixer z okazji 3. urodzin Business Link Katowice. Spotkaniu biznesu i samorządu patronuje Grupa RMF.

21. Konferencja Miasta w Internecie (Gdańsk)

“Przełomy i koleiny cyfrowego państwa. Innowacja - Inteligencja - Interakcja” – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Konferencji „Miasta w Internecie”. 21. edycję dorocznego przeglądu cyfryzacji sektora publicznego zaplanowano w Gdańsku na ostatnie dni czerwca. Organizatorzy zadbali o intensywny i niezwykle ciekawy program sesji plenarnych, dyskusji i spotkań warsztatowych, ukazujący aktualny stan rozwoju cyfrowego w Polsce. Patronem Konferencji jest Grupa RMF.

Innowacje tematem Kongresu Regionów 2017 (Wrocław)

Największe nazwiska w polskim samorządzie oraz światowej sławy eksperci przyjadą 19 i 20 czerwca do Wrocławia, by wziąć udział w VIII Kongresie Regionów. Patronem Kongresu jest Grupa RMF

IV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI

Ponad 450 uczestników, ponad 70 panelistów, 2 dni debat i spotkań, 28 paneli dyskusyjnych i aż 4 różne konferencje: „Zarządzanie oświatą”, „Kultura i sport”, „Dyrektor szkoły w obliczu zmian” oraz „I Kongres Szkół Branżowych”. Tak w liczbach przedstawia się podsumowanie IV edycji Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI. Patronat nad konferencją objęła Grupa RMF dla Miast i Regionów.

The BSS Forum 2017 i Gala Outsourcing Stars 2016 Lublin

Polska jest liderem rynku BSS w skali europejskiej, a sektor ten rozwija się nad Wisłą niezwykle dynamicznie. 31 stycznia 2017 do Polski zawitają m.in. liderzy branży z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Rumunii, Litwy. Tegoroczna, czwarta już edycja Gali Outsourcing Stars zostanie rozszerzona o poprzedzającą ją część konferencyjną. W trakcie The BSS Forum w Lublinie omówione zostaną bieżące trendy, wyzwania oraz szanse stojące przed firmami świadczącymi usługi dla biznesu. Patronem Forum jest Grupa RMF.

Kongres Profesjonalistów PR 2017 Rzeszów

Sytuacje kryzysowe w samorządach. Lepiej zapobiegać niż leczyć. W 90 % przypadków sytuacji kryzysowych zdecydowanie zbyt późno przystąpiono do reagowania, a wielu problemów można byłoby uniknąć, gdyby wcześniej się do nich przygotowano. Tej tematyce będzie poświęcona kolejna edycja ogólnopolskiego Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Konferencja odbędzie się 20 i 21 kwietnia 2017 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Rzeszów.

VI Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w Rzeszowie

Co promować? Jak promować? Do kogo i w jaki sposób mówić? Badania marketingowe przy planowaniu strategii promocji, podejmowaniu innowacyjnych działań marketingowych, a nawet wyznaczaniu kierunków rozwoju miast i regionów są niezbędne. Dlaczego? O tym będą dyskutować uczestnicy kolejnej VI edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach organizowanego w Rzeszowie między 17-18 listopada 2016 roku. Patronem medialnym kongresu jest Grupa RMF dla Miast i Regionów.

Futur of Smart Cities Conference 2016

Jak wdrożyć wspólne podejście do kształtowania inteligentnego Miasta, w którym dąży się do oszczędności zasobów finansowych, czasowych oraz energetycznych? Podczas konferencji w Łodzi 26 października 2016 roku o tych wyzwaniach rozmawiają samorządowcy, przedstawiciele zarządów największych spółek, reprezentanci administracji centralnej, reprezentanci środowiska naukowego oraz eksperci z zakresu Smart City. Patronem konferencji jest Grupa RMF.
D0 GÓRY