"Choinki pod choinkę" od RMF FM

Już po raz 12-ty ruszyła tradycyjna świąteczna akcja promocyjna RMF FM. To niezwykła ogólnopolska promocja miast, które zostały wybrane do akcji. 12 miast, 12 koncertów w charakterystycznych miejscach miast i tysiące uszczęśliwionych mieszkańców miast. Aby otrzymać choinkę, wystarczy przyjść we wskazane przez RMF FM miejsce w wybranym mieście i cierpliwie poczekać na swoją kolej. W każdym dniu choinkowa ekipa odwiedza inne miasto, a w ramach atrakcji nie brakuje też konkursów i świątecznych prezentów oraz wielu innych atrakcyjnych niespodzianek.

Żółto-niebieski konwój rozpoczął swoją trasę w Katowicach, a kończy w Krakowie. Na trasie choinkowego konwoju znajdą się: WROCŁAW , POZNAŃ, SZCZECIN, GDYNIA, OLSZTYN, WARSZAWA, ŁÓDŹ, LUBLIN, KIELCE i RZESZÓW.

Pachnące drzewka będziemy rozdawali codziennie od godziny 11 aż do wyczerpania zapasów. Pierwsze 100 osób - oczywiście oprócz choinki - otrzyma również specjalną bombkę od RMF FM. Nie zabraknie także słodkich upominków. W każdym mieście będziecie mogli spotkać naszych reporterów. Ich relacje na bieżąco w Faktach RMF FM.

W tym roku do naszej wspólnej zabawy zaprosiliśmy także artystów. Będziecie mogli zdobyć upragniony autograf, zrobić zdjęcie lub posłuchać kolędy w wykonaniu gwiazdy.

Zobacz trasę promocji.

 

Posłuchaj relacji reporterskich i wejść antenowych z Twojego miasta:

Katowice Wrocław
Kielce  

 


 

 

 


 

 

 

 

 


D0 GÓRY