Dzień Inspiracji w Szczecinie

Inspiration Day Szczecin to niezwykłe spotkanie nietuzinkowych mówców z najbardziej zaangażowaną widownią. Od 3 lat najbardziej inspirujące wydarzenie jesieni przyciąga ludzi gotowych poznać inny punkt widzenia, zmieniać świat i siebie. Najbliższa edycja już 16 września 2017 roku w Operze na Zamku w Szczecinie.
Konferencji patronuje Grupa RMF.

Poznać inny punkt widzenia, zmieniać świat i siebie - Inspiration Day

Przez ostatnie 2 lata Inspiration Day odwiedziło niemal 2000 uczestników oraz 15 znanych mówców z Jerzym Owsiakiem, Robertem Biedroniem, Beatą Pawlikowską, Mateuszem Kusznierewiczem na czele. W tym roku zaproszenie przyjęli kolejni inspirujący ludzie.

Jacek Walkiewicz - psycholog

Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” - również w wersji audiobook czytanego przez autora.

Ks. Jacek WIOSNA Stryczek - wieloletni duszpasterz akademicki. Pomysłodawca SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOSCI.

Prezes Stowarzyszenia WIOSNA, jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych. Laureat licznych nagród: 1 Edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii działalność społeczna; Społecznik Roku Tygodnika Newsweek, Nagrody im. Władysława Stasiaka przyznawanej przez NIK; Wyróżniony Nagrodą Gentlemana roku 2014.

Jarosław Kuźniar - dziennikarz radiowy i telewizyjny.

W pracy od szesnastego roku życia. Polskie Radio, Program Trzeci, Radio Zet, TVN24, TVN Style, TVN. Marki mówią same za siebie. Zmieniał je szukając więcej – wiedzy i pracy. Spotkał na swojej drodze mistrzów, którzy mieli czas nauczyć go zawodu - Kaczkowski, Niedźwiecki, Kydryński, Mann, Miszczak - to tylko kilku z nich. Wykładowca SWPS. Trener social media i marki osobistej. Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach.Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com. Felietonista, komentator.

Angelika Chrapkiewicz-Gądek - podróżniczka, mówca.

Od 3 roku życia towarzyszy jej postępująca choroba – rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku. Nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. Ma w sobie nieprawdopodobną radość życia. Pokonała wiele ograniczeń wynikających z jej niepełnosprawności. Zawodowo występuje jako mówca inspiracyjny. Podróżuje po świecie, rozwija swoje hobby. Od kilku lat sukcesywnie realizuje swoje plany związane z górami. W 2008 r. w wyprawie na najwyższy wzniesienie Afryki, Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., w 2016 r. na najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. na Mnicha (2068 m n.p.m.) – jako pierwsza osoba na świecie z taką niepełnosprawnością.

Adam Pioch - założyciel klubów Toastmasters w Poznaniu i w Pile. Mówca.

Zainspirował dziesiątki ludzi przemawianiem, czego efektem są liczne sukcesy i osiągnięcia poznańskich klubów Toastmasterowych. Specjalizuje się w jednym z najbardziej wymagających podręczników w Toastmasters jakim jest Storytelling. Na co dzień szkoleniowiec, trener oraz mentor wielu osób parających się pisarstwem i marketingiem internetowym. Wykłada na studiach MBA „ Wystąpienia publiczne w biznesie ” i „ Storytelling w Biznesie ”.

Marzena Rogalska -  ceniona i lubiana dziennikarka telewizyjna i radiowa.

Karierę w mediach rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale TVP, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Później przez wiele lat współpracowała z radiem  RMF FM i z innymi stacjami radiowymi. Obecnie związana z TVP2 ( „Pytanie na Śniadanie”). Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną, nagrywa piosenki, pisze książki. W zeszłym roku zadebiutowała książką  „Wyprzedaż snów”.

Więcej na stronie Wydarzenia

D0 GÓRY