Grupa RMF patronem Poznań Best Place Summit

To najważniejsze spotkanie ekspertów ds. marketingu miejsc w tym roku w Europie. Po raz pierwszy kilkunastu najbardziej znaczących specjalistów, z różnych krajów, spotyka się w jednym miejscu, by dyskutować na temat obowiązujących standardów, możliwych rozwiązań oraz wyzwań w zakresie marketingu miast i regionów Europy.
Spotkanie odbywa się w dniach 10-12 września w Poznaniu.

Celem głównym spotkania jest zintensyfikowanie wysokiej jakości dyskusji na tematy dotyczące kierunków rozwoju, wyzwań oraz dobrych praktyk w marketingu terytorialnym. Spotkanie jest znakomitą okazją nie tylko do interesujących prac merytorycznych i wyraźnego zaawansowania dziedziny marketingu miejsc ale także niepowtarzalną możliwością bezpośredniego spotkania tak wielu znakomitych ekspertów w jednym miejscu.

Rezultatem tego spotkanie będzie specjalnie przygotowany raport na temat nowoczesnych technik zarządzania rozwojem społeczno-gospodarczym miast i regionów. Raport przedstawi najlepsze praktyki, kompetencje i doświadczenia  dotyczące promocji, budowania wizerunku i  brandingu. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto zajmuje sie praktycznie marketingiem terytorialnym.

 

Więcej na stronie Wydarzenia.

 

D0 GÓRY