Outsourcing - recepta na sukces! Targi - Łódź (czerwiec 2014)

Urząd Miasta Łodzi i Prospects Publisher zapraszają przedsiębiorców działających w sferze B2B na wyjątkowy cykl targów. W jednym miejscu znajdą się zarówno przedstawiciele administracji samorządowej i rządowej, ludzie ze świata biznesu, nauki oraz zainteresowani rozwojem przedsiębiorczości. Debaty, dyskusje, warsztaty i wystawy dają możliwość wymiany doświadczeń i uzyskania niezbędnej wiedzy na temat Outsourcingu.

Targom patronuje Grupa RMF.

Tematem przewodnim łódzkich targów będzie - Outsourcing. W czasie, kiedy konkurencja wymusza na przedsiębiorcach stałe obniżanie kosztów, właśnie outsourcing może się okazać kluczem do sukcesu.

- Przedsiębiorcy mają ogromną potrzebę poznania tematu outsourcing, bo ta wiedza realne przekłada się na ich działalność i na pieniądze. Dlatego tak ważne jest, by mogli oni spotkać najlepszych specjalistów z tej dziedziny i firmy, które oferują takie rozwiązania – tłumaczy Violetta Kryszczuk z Prospects Publisher.

Eksperci, biorący udział w wydarzeniu, zaproponowali następujące zagadnienia: „Outsourcing jako nowa architektura biznesu”, „Krok po kroku: outsourcing w praktyce”, „Jak identyfikować nadmierne koszty i nimi zarządzać”, „Od innowacji w firmie, do innowacji w sieci powiązań - czyli jak zwielokrotnić potencjał innowacyjny firmy?”, „Jak strategicznie wykorzystywać nową technologię oraz jaki wpływ na biznes mają nowoczesne modele zarządzania usługami IT?”, „Jak policzyć, które segmenty nabywców są dla nas najbardziej atrakcyjne”.

Do dyskusji zaproszeni zostali eksperci m.in. z Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Gospodarki, przedstawiciele samorządu oraz przedsiębiorcy.

 

Udział a targach zapowiedzieli wybitni fachowcy z branży Outsourcingu. Niewątpliwą gwiazdą spotkania, będzie prof. Kevin C. Desouza z Uniwersytetu w Waszyngtonie. To znany w całym świecie specjalista w zakresie outsourcingu i autor wielu publikacji na ten temat. Gratką będzie też możliwość wysłuchania charyzmatycznego prof. Piotra Płoszajskiego z warszawskiej SGH. To futurolog procesów zarządzania, specjalizujący się w rozpoznawania trendów w rozwoju rynków. Poza tym do dyskusji zaproszeni zostali specjaliści z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Ministerstwa Gospodarki.

 

Uczestnicy targów będą też mogli skorzystać ze specjalnej internetowej platformy kontaktowej, w której umieszczone zostaną wszystkie informacje o podmiotach biorących udział w wydarzeniu. – Zrobiliśmy to po to, by każdy mógł wybrać z grupy zarejestrowanych osób swojego partnera i umówić się z nim na indywidualne spotkanie biznesowe – dodaje Violetta Kryszczuk.

 

Targi odbędą się 5 czerwca 2014 roku w siedzibie Instytutu Europejskiego w Łodzi, ul. Piotrkowska 262/264.

Potwierdzenia udziału można dokonać na stronie internetowej Targów.

 

Uczestnicy łódzkich Targów B2B „Outsourcing element strategii rozwoju biznesu – recepta na sukces!” mogą już skorzystać ze specjalnej internetowej platformy biznesowej. Jest to narzędzie do umawiania indywidualnych spotkań biznesowych  z wybranymi kooperantami.

Platforma jest nowinką techniczną, którą wprowadzili organizatorzy targów w celu zwiększenia efektywności uczestnictwa w targach. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają dostęp do  kalendarza oraz informacji o firmach i osobach biorących udział w wydarzeniu. Wystawcy prezentujące swoją ofertę otrzymają informacje o zarejestrowanych osobach, które odwiedzą targi oraz o innych wystawcach, zaś osoby odwiedzające wydarzenie – dostaną pełną listę firm prezentujących  ofertę targową. Warunkiem skorzystania z portalu jest rejestracja on-line udział w targach  na stronie targów  WWW.b2btargi.com.pl.

Obsługa platformy jest bardzo prosta. Najpierw należy wejść na adres internetowy strony, następnie trzeba się zalogować,  a po uzyskaniu loginu i hasła w zakładce  „Umów spotkanie” rozpocząć poszukiwania przyszłych kooperantów. 

Łódzkie targi to wyjątkowe spotkanie dla wszystkich tych, którzy szukają sposobu, jak sobie radzić ze stale rosnącymi kosztami prowadzenia działalności gospodarczej.

 

 

 

 

D0 GÓRY