RMF FM rozpoczyna nadawanie bezpośrednio z Miast i Regionów!

W każdy weekend od 10 do 15 dziennikarze RMF FM wyruszają w Polskę! Zarówno prowadzący pasma jak też prezenterzy Faktów wsiadają do wozu satelitarnego i jadą tam, gdzie wskażą im słuchacze. Na kilka godzin weekendowe radio RMF FM staje się radiem Miast i Regionów

Popularne południowe pasmo „Przepis na Weekend(od 10 do 15) od września br. prowadzi  Krzysztof Urbaniak, Ten Wielki wielki miłośnik gór, jezior mazurskich i narciarstwa, opuszcza studio i przenosi się w najciekawsze miejsca w Polsce.  Zgodnie z zasadą, że "Siedzenie w domu jest nudne", RMF FM zabiera swoich słuchaczy na weekendową wyprawę. Gdzie? To za każdym razem będzie niespodzianka! Krzysztof Urbaniak zadba o to, by weekend upłynął milionom słuchaczy pod znakiem niezwykłej przygody!

Natomiast „Fakty z Twojego Miasta – to także ukłon w stronę słuchaczy. Sobotnie Fakty, od 10 do 15,  w znacznej części  realizowane będą satelitarnie z miast wskazanych przez słuchaczy, co pozwoli nie tylko przedstawić walory tych miejsc, ale i poznać problemy, z którymi walczą ich mieszkańcy. Kandydatury miast i miasteczek zgłaszane będą przez słuchaczy. Ekipa Faktów RMF FM pojedzie w miejsce wybrane, spośród zgłoszonych lokalizacji, w głosowaniu na www.rmf24.pl.

D0 GÓRY