Szczecin INSPIRUJE!

Jak osiągnąć sukces tworząc rzeczy niezwykłe? Jak kontrolować swoje życie, swoja pracę i swoją karierę? Jak przełamywać schematy w myśleniu o zewnętrznym świecie oraz jak z każdego wykonanego kroku czerpać siłę i radość? Na te pytania pozwolą odpowiedzieć najlepsi prelegenci w Polsce. 24 września 2016 roku startuje Inspiration Day 2016 w Szczecinie.
Grupa RMF jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczecin uczy, jak tworzyć rzeczy niezwykłe

Tegoroczna edycja jest nastawiona na wiedzę i doświadczenie. Prelegentów dobrano tak, aby każdy z nich mógł podzielić się swoimi doświadczeniami przy tworzeniu rzeczy niezwykłych. Jurek Owsiak opowie o historii sukcesu opartej na pracy w zespole, wspólnej walce i dążeniu do celu w zespole. Robert Biedroń podzieli się swoim doświadczeniem, jak w nowoczesny sposób zarządzać i zwycięsko wyjść spod fali krytyki. Łukasz Krasoń jest żywym przykładem tego, że można osiągnąć bardzo wiele, nawet poruszając się na wózku inwalidzkim i każdego dnia stawiając czoła ogromnym trudnościom fizycznym i społecznym. Będzie też Piotr Bucki - najbardziej obleganym prelegentem Marketing Trends 2016 w Szczecinie, gdzie spośród najznamienitszych osobistości takich jak Jacek Kotarbiński i Yuri Drabent, to właśnie Piotr przyciągnął do siebie tłumy i z sukcesem dzielił się swoją ogromną wiedzą. Tytuł jego wystąpienia „Myślisz, że myślisz? To źle myślisz” zaprezentuje Piotra w całkiem nowym, nieznanym dotąd, świetle. Szymon Hołownia jest aktywnym katolikiem, jednocześnie pracując w showbiznesie oraz dodatkowo prowadzi dwie fundacje. Podczas ID 2016 opowie jak przełamywać schematy w myśleniu o zewnętrznym świecie oraz jak z każdego wykonanego kroku czerpać siłę (i radość) pozwalającą na postawienie kroku następnego. Mateusz Kusznierewicz, jako sportowiec musiał pokonać niezliczone przeciwności losu, aby dotrzeć do miejsca, w którym jest teraz. Podczas wydarzenia będzie zarażać swoją pasją i motywacją do działania. Beata Pawlikowska, aby podróżować, poznawać świat, pracować w sposób, który jest jej pasją i radością życia, musiała wiele razy ponieść porażkę i walczyć dalej.

To tylko kilka przykładów doświadczeń, którymi mogą podzielić się nasi prelegenci. W każdy sukces wpisane są niepowodzenia, przeszkody i trudności. Trzeba się z tym liczyć. Warto też uczyć się na cudzych błędach, posłuchać ostrzeżeń i rad, którymi chcą podzielić się prelegenci. Ludzie, którym nie rzucano płatków róż pod nogi, a często wręcz utrudniano dotarcie do upragnionych celów.

Dzięki dużemu zainteresowaniu mediów i silnemu wsparciu sponsorów, oprócz prelegentów, podczas wydarzenia skorzystać będzie można z wielu atrakcji dodatkowych, takich jak strefy chillloutu lub adrenaliny, konkursy z nagrodami , pojawi się także element muzyczny. Wieczorem, gdy wszystkie światła już zgasną, wybrani goście, sponsorzy oraz prelegenci wybiorą się na „The Night”, czyli pieczołowicie przygotowywane after party. 

Inspiration Day 2016 odbędzie się 24 września w Sali Kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ulicy Krakowskiej. W Sali znajdzie się 700 osób. Miejsce wybrano także ze względu na liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz bardzo duży, darmowy parking. Więcej informacji na: www.szczecininspiruje.com.

D0 GÓRY