Targi Outsourcingowe Gdańsk (wrzesień 2014)

Już 11 września 2014 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się wydarzenie biznesowe B2B pt.”Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów". Wydarzenie będzie również okazją do dyskusji w gronie ekspertów, lokalnych przedsiębiorców i zagranicznych przedstawicieli biznesu.

Targom i konferencjom patronuje Grupa RMF.

Podczas  wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne oraz prezentacje nie tylko gości specjalnych ;swoimi doświadczeniami podzielą się z nami firmy działające w danych branżach.  W dyskusjach poruszone będą następujące zagadnienia: „Czy firmy innowacyjne są przyszłością naszej gospodarki?”; „Czym ten region może skusić potencjalnych inwestorów?”; „Jak w skali kraju prezentuje się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna?”; „Gdzie szukać wsparcia w zakresie informacji, doradztwa , szkoleń i finansowania?”; „Preferencje i oczekiwania inwestorów operujących na rynku komercyjnym”, „Wyzwania, jakim dla banków są rekomendacje KNF- S i J?” ; „BPO w Polsce, co nas czeka w najbliższych 3-5 latach?”, „Jak wygląda proces wyboru lokalizacji na Centrum BPO?”; „Z jakiego preferencyjnego wsparcia CIP może skorzystać przedsiębiorca w Polsce?”

Na te i inne tematy odpowiedzą min. Mieczysław Struk –Marszałek Województwa Pomorskiego; Andrzej Bojanowski, Wiceprezydent Gdańska; Paweł Orłowski- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju; Maciej Grabski-Prezes Olivii Business Centre; Monika Nowecka- Partner Mazars; Mariusz Wiśniewski -Associate Director CBRE; Marcin Piątkowski- Dyrektor Invest In Pomerania; Artur Chmura,-Prezes Zarządu Energa Centrum Usług Wspólnych; Sven Torsten Kain-specjalista komercyjnej bankowości hipotecznej; Bolesław Drapella- wiceprezes Morizon S.A.; dr Mariusz-Jan Radło, Instytut Gospodarki Światowej SGW w Warszawie

Wydarzenie to  będzie okazją do wymiany doświadczeń i poglądów oraz dyskusji na tematy biznesowe, administracji samorządowej i rządowej. W programie poza merytorycznymi  dyskusjami, wykładami znajdzie się też część wystawiennicza dla firm, które zaprezentują swoją ofertę.

Spotykamy się w Gdańsku bo Pomorze jest regionem nie tylko gdzie nie brakuje innowatorów , to również region który jest jednym z najszybciej rozwijających się stref w sektorze BPO i R&D w Polsce. Celem spotkania jest przybliżenie tematyki polskim przedsiębiorcom oraz udostępnienie im wiedzy, która z powodzeniem wykorzystywana jest od wielu lat na rynkach zagranicznych - mówi Violetta Kryszczuk , prezes zarządu New Ideas Sp. o.o jeden z organizatorów.

Organizatorami wydarzenia  jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o i firma New Ideas Sp. z o.o  przy współpracy Urzędu Miasta Gdańsk, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego  i pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Współorganizatorem spotkania jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Teresa Kamińska, Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Sp. z o.o , będzie również jednym z prelegentów, którzy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoim know-how.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja poprzez stronę www.b2btargi.com.pl.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora.

 

D0 GÓRY