XIV Ogólnopolska Konferencja „PR w Samorządzie i Administracji Państwowej” w Krakowie

Marketing polityczny a polityka wyborów - to przewodni temat zbliżającej się konferencji, która odbędzie się w dniach 27-29 września w Krakowie. Podczas konferencji samorządowych PR-owców poznamy też laureatów szóstej edycji Kryształów PR-u, nagród za najlepsze kampanie w samorządach i administracji.
Patronem konferencji jest Grupa RMF.

Samorządowi PR-owcy o marketingu politycznym

Tegoroczny temat przewodni: „Marketing polityczny a polityka wyborów” idealnie wpisuje się w kalendarz, ponieważ w całej Polsce przyszły rok będzie stał pod znakiem wyborów samorządowych, które odbędą się jesienią 2018 roku. Jednak tematów poruszanych podczas konferencji będzie znacznie więcej, to m.in. marketing internetowy, case study najlepszych kampanii promocyjnych w samorządach i administracji.

Wśród prelegentów są m.in. Johnny Daniels - doradca rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. W 2016 został uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, a przez „Times of Izrael” za najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę Donalda Trumpa, a także Maciej Orłoś - aktor, prezenter telewizyjny, konferansjer. Współtwórca popularnego programu informacyjnego „Teleexpress”.

Swoją wiedzą, z zakresu budowania wizerunku, marketingu zachowań w trakcie wyborów, a także rozwiązywania sytuacji kryzysowych, podzielą się również  Mariusz Sokołowski - wieloletni rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji, Izabella Laskowska - była rzecznika prasowa m.in. w Ministerstwie Finansów, a także w Rządowym Centrum Bezpieczeństwa,  Sebastian Chachołek – prezes zarządu Grupy PRC, komentator i ekspert z zakresu PR,  Marek Skała – mówca inspiracyjny, konsultant biznesowy i PR, a także autor bestsellerowych książek „Psychologia zmiany” i „Manipulacja odczarowana”, Jarosław Flis- autor książek z zakresu public relations, socjolog, komentator polityczny, Wojciech Krzysztof Szalkiewicz - adiunkt Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Olsztynie. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się teoretycznymi i praktycznymi komunikacji marketingowej i społecznej, w tym różnymi aspektami marketingu politycznego, Sebastian Bykowski - wiceprezes zarządu, dyrektor generalny PRESS-SERVICE Monitoring Mediów. Zarządza największą w Polsce firmą zajmującą się kompleksowym monitoringiem mediów i analizami medialnymi, Dariusz Tworzydło - prezes zarządu EXACTO sp. z o.o., prezes Zarządu Instytutu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (IRSI), Filip Szatanik -  ekspert ds. komunikacji w samorządzie, Agencja Rozwoju Miasta w Krakowie.

.

Kryształy PR-u po raz VI

W trakcie drugiego dnia konferencji odbędzie się uroczysta gala wręczenia Kryształów PR-u. To konkurs wyjątkowy, bo nagrody za najlepsze kampanie promocyjne przyznawane są tylko jednostkom samorządu terytorialnego, administracji państwowej oraz spółkom komunalnym w sześciu kategoriach: wizerunek w mediach społecznościowych, film promocyjny, promocja projektów unijnych, kreatywna kampania promocyjna, gazeta miejska/biuletyn, kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Konferencja PR w Samorządzie i Administracji Państwowej to jedna z najstarszych konferencji poświęconych komunikacji w instytucjach publicznych. Przez lata stała się też jednym z największych wydarzeń organizowanych z myślą o samorządach i administracji w Polsce, gdzie poruszane są tematy promocji, informacji, public relations, reklamy oraz efektywnego wykorzystania narzędzi social media.

Partnerem Konferencji jest PRESS-SERVICE Monitoring Mediów Sp. z o.o.

Więcej na stronie Konferencji

 

D0 GÓRY