Informacje prasowe

RMF FM już po raz trzeci w tym roku najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce

30/05/2023
W kwietniu RMF FM było ponownie najczęściej cytowanym medium w Polsce. To już trzecie zwycięstwo stacji w tym roku – na szczycie rankingu RMF FM znalazło się także w styczniu i lutym.

Słodyczowo od RMF FM już 1 czerwca w Krakowie

30/05/2023
1 czerwca w Krakowie RMF FM zaprasza wszystkie dzieci do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy jak co roku przebiorą się za postaci z bajek.

Startuje 6. edycja trasy koncertowej RMF MAXX „Lato #naMAXXa”

23/05/2023
Imprezą w Wałbrzychu w najbliższy weekend radio RMF MAXX rozpoczyna 6. edycję swojej trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą dziesiątki darmowych koncertów największych polskich gwiazd.

Grupa RMF ogłosiła cenniki reklamowe na okres wakacyjny

22/05/2023
Grupa RMF nie zmieni cen na lato, pozostawiając zaszyte rabaty dla klientów w pakietach i najniższe przeliczniki krótkich kopii wśród liczących się ofert na rynku.

Nowe Stacje+ z muzyką gatunkową już dostępne w RMF Classic+

18/05/2023
Do dotychczasowej oferty Stacji+, czyli gatunkowych stacji muzycznych dostępnych dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+, dołączają kolejne. I to aż sześć nowych! Wśród nich m.in. RMF Classic+ Hans Zimmer, RMF Classic+ Muzyka Oskarowa oraz RMF Classic+ Czas skupienia, w której wykorzystano elementy projektu „Usłysz Odrę” – czyli terenowych nagrań polskiej natury, zrealizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

„W swoje ręce” i „Smakołyki” – nowe podcasty w RMF Classic+

11/05/2023
Agnieszka Kaczorowska-Pela – tancerka, aktorka, choreografka i osobowość medialna i Dominika Zagrodzka – dziennikarka i antropolożka kultury z nowymi podcastami w RMF Classic+. Użytkowniczki i użytkownicy unikatowej platformie radiowej będą mogli słuchać ośmioodcinkowych formatów o budowaniu pewności siebie autorstwa Agnieszki pt. „W swoje ręce” oraz wybrać się w podróż po świecie kulinariów i emocji związanych z jedzeniem w „Smakołykach” przygotowywanych przez Dominikę. Nowe subskrybentki i subskrybenci mogą testować platformę przez 30 dni bezpłatnie.

Prezes RMF FM Tadeusz Sołtys laureatem honorowej "Złotej Gruszki"

08/05/2023
Prezes radia RMF FM Tadeusz Sołtys dostał honorową Złotą Gruszkę - nagrodę przyznawaną przez małopolski oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy RP.

Startuje nowy konkurs w RMF MAXX

28/04/2023
RMF MAXX rozpoczyna nowy konkurs "Wygraj śmiechem", w którym poszukuje najbardziej nietypowego, oryginalnego i niesamowitego śmiechu w Polsce. Do wygrania jest aż 5 tys. zł.

Majówka z Radiem RMF24 w niezwykłych miejscach z niezwykłymi gośćmi

28/04/2023
W długi weekend w Radiu RMF24 wybierzemy się w niezwykłe miejsca z wyjątkowymi gośćmi. Będzie o najbardziej tajemniczych punktach na mapie Polski, sekretach Wawelu, podróżach kamperem i kosmicznych sukcesach naszych rodaków. Obalimy też kilka motoryzacyjnych mitów i dowiemy się, czy... rośliny są mądrzejsze od nas.

Tylko polska muzyka w RMF Classic+ już 2 maja!

27/04/2023
RMF Classic+ z okazji Dnia Flagi przygotowuje specjalne audycje tematyczne pod tytułem „Tylko polska muzyka”. Już 2 maja od 13.00 do 16.00 w RMF Classic+ Ballady, RMF Classic+ Muzyka Filmowa, RMF Classic+ Piosenki Filmowe i RMF Classic+ Muzyka Klasyczna będą grane utwory polskich kompozytorów oraz wykonywane przez polskich artystów.

Wielkanoc w Radiu RMF24. W towarzystwie aktorów i w plenerze

06/04/2023
Na czym polega świąteczny fenomen "Znachora" i "Potopu"? Czy sztuczna inteligencja jest w stanie poradzić sobie z przygotowaniem świąt? Czy Wielkanoc to okres w roku, w którym budzi się już dzika przyroda? Odpowiedzi na te pytania usłyszycie w specjalnych, wielkanocnych programach internetowego Radia RMF24. Wśród niezwykłych gości będą m.in. Daniel Olbrychski, Artur Barciś i najsłynniejszy leśnik z Bieszczad - Kazimierz Nóżka.

Niezwykli goście w wielkanocnych programach RMF Classic

06/04/2023
W te Święta Wielkanocne gośćmi RMF Classic będą m.in. aktor Michał Koterski, szef warszawskiego ZOO Andrzej Kruszewicz, legendarny jazzman Gregory Porter i krytyk kulinarny Bartek Kieżuń.

Wielkanoc w RMF FM z gwiazdami

04/04/2023
W te Święta w RMF FM gościć będą największe gwiazdy polskiej muzyki i najpopularniejsi tik tokerzy, znane pary wcielą się w Romea i Julię, a Jacek Tomkowicz poprowadzi wielki radiowy talk-show. Reporterzy „Faktów” odwiedzą m.in. Zalipie, Grenadę i krakowski Emaus.

RMF FM znów najczęściej cytowane!

30/03/2023
Luty był kolejnym miesiącem, w którym RMF FM zdobyło tytuł najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce. Inne redakcje powoływały się na newsy i ustalenia dziennikarzy RMF FM 1,8 tys. razy.

Niall Horan w pierwszym wywiadzie dla polskiej redakcji – RMF FM

17/03/2023
Niall Horan, irlandzki piosenkarz i były wokalista zespołu One Direction, udzielił wywiadu podcastu RMF FM „Studio 96.0” – to pierwsza rozmowa artysty w polskich mediach. Zapowiedział m.in., że zamierza odwiedzić Polskę i po raz pierwszy dać koncert w naszym kraju.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY