Informacje prasowe

Nowa akcja antenowa RMF Classic „Pod znakiem lwa”

17/04/2024
Przez najbliższy miesiąc na antenie RMF Classic trwać będzie wielka akcja „Pod znakiem lwa” promująca nadchodzący krakowski Festiwal Muzyki Filmowej (którego stacja jest współorganizatorem), a w szczególności – niezwykły pokaz filmu „Król Lew” ze ścieżką dźwiękową wykonywaną na żywo przez orkiestrę.

Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej „Fajne radio RMF”

12/04/2024
Wystartowała kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest też konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.

Anna Paluszek nową wydawczynią publicystyki w RMF FM

08/04/2024
Kolejne wzmocnienie zespołu Faktów RMF FM. Do warszawskiej redakcji od kwietnia dołączyła Anna Paluszek. Jest wydawczynią rozmów publicystycznych w RMF FM i Radiu RMF24.

Wybory samorządowe w RMF FM i Radiu RMF24

04/04/2024
Na wyborczą niedzielę RMF FM i Radio RMF24 przygotowują specjalne pozycje programowe – wydłużone i dodatkowe wydania „Faktów” oraz wieczór wyborczy. Na bieżąco wyniki wyborów będzie można śledzić też w portalu RMF24.pl.

RMF MAXX z nowościami w wiosennej ramówce

02/04/2024
Od 2 kwietnia radio RMF MAXX modyfikuje swoją ramówkę. Pojawią się dwa nowe programy: „Kanał nadawczy” i „Próba mikrofonu”, do zespołu dołącza też popularny tiktoker DJ Zimny Gulasz znany też jako Jano.

Radio RMF24 wyróżnione w „Raporcie Audio 2024”

02/04/2024
W tegorocznym „Raporcie Audio” – cyklicznej publikacji branżowego miesięcznika „Media Marketing Polska” – wyróżnione zostało Radio RMF24. Redakcja magazynu doceniła rozgłośnię dostrzegając efekty inwestycji Grupy RMF w ofertę programową i promocję.

W Wielkanoc RMF Classic odwiedzi Kalwarię Zebrzydowską i Wieliczkę

27/03/2024
Świętowanie Wielkanocy RMF Classic rozpocznie od spotkania z Tomaszem Terlikowskim, dziennikarzem Radia RMF24 i autorem książki „To ja, Judasz. Biografia apostoła”. Opowie, czy Judasz w ogóle istniał i dlaczego dziś widzimy w nim głównie archetyp zdrajcy.

Wielkanoc w RMF FM z gośćmi specjalnymi i koncertami akustycznymi

27/03/2024
Wśród gości RMF FM w trakcie tegorocznych Świąt Wielkanocnych będą m.in. Sylwia Grzeszczak, Kuba Błaszczykowski, Vix.N i Joanna Kołaczkowska.

Kuba Błaszczykowski i „Wielkanoc z widokiem na park... narodowy” w Radiu RMF24

25/03/2024
W Wielką Sobotę w internetowym Radiu RMF24 Piotr Salak zaprosi na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Były piłkarz reprezentacji Polski opowie o tym, co najważniejsze w życiu i szczerości w sporcie. Niedziela Wielkanocna upłynie z kolei pod znakiem przyrody. Reporterzy stacji odwiedzą miejsca, gdzie mogą powstać nowe parki narodowe, m.in. Jurę Krakowsko-Częstochową, Mazury czy Dolinę Dolnej Odry.

Nowi reporterzy RMF FM w Krakowie i Warszawie

19/03/2024
Do zespołu dziennikarzy radia RMF FM dołączyli Agata Nurek jako reporterka w Krakowie i Kacper Wróblewski, który został reporterem w Warszawie.

Polskie Radio kolejnym nadawcą, który dołącza do platformy audioXi

13/03/2024
Polskie Radio dołączyło do oferty platformy reklamy audio online audioXi. To kolejny nadawca radiowy i wydawca internetowy, który zdecydował się na sprzedaż swojego czasu reklamowego poprzez sieć audioXi.

MocArty RMF Classic rozdane. Mirosław Baka z tytułem Człowieka Roku

13/03/2024
W warszawskim Muzeum POLIN odbyła się uroczysta gala, w trakcie której przyznano MocArty 2023 – nagrody radia RMF Classic. Statuetki wręczono w czterech kategoriach, dodatkowo redakcja stacji przyznała jedną nagrodę specjalną.

Cezary Dziwiszek nowym dziennikarzem sportowym RMF FM

13/03/2024
Do redakcji sportowej RMF FM dołączył nowy dziennikarz. Od 11 marca w stacji pracuje Cezary Dziwiszek.

RMF FM wspiera ukraińskie wojsko przekazując sprzęt Radiu Armia FM

07/03/2024
Grupa RMF przekazała ukraińskiemu wojsku sprzęt radiowy, który wykorzystywać będą dziennikarze Radia Armia FM informującego Ukraińców o bieżących wydarzeniach związanych z toczącą się wojną.

Natalia Nadolczak wydawczynią publicystyki w RMF FM

06/03/2024
Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączyła Natalia Nadolczak jako wydawczyni programów publicystycznych.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY