Informacje prasowe

Michał Dobrołowicz z tytułem Dziennikarza Medycznego Roku 2022

30/01/2023
Nasz dziennikarz Michał Dobrołowicz otrzymał główną nagrodę i tytuł Dziennikarza Medycznego Roku 2022 w kategorii „Radio”. Wyróżnienia już od 15 lat przyznaje Stowarzyszenie „Dziennikarze dla Zdrowia”.

Cenniki Grupy RMF na marzec i kwiecień 2023 roku

30/01/2023
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą do 30 kwietnia 2023 roku.

Startuje 11. edycja plebiscytu MocArty RMF Classic

16/01/2023
Rozpoczęła się 11. edycja plebiscytu organizowanego przez radio RMF Classic MocArty. Jest to specjalna edycja – związana z jubileuszem 20-lecia rozgłośni, który przypada w tym roku.

Katarzyna Czajka-Kominiarczuk z autorską audycją w RMF Classic

11/01/2023
W RMF Classic startuje nowy program o serialach, który poprowadzi Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, pisarka i dziennikarka, autorka bloga „Zwierz Popkulturalny”.

RMF MAXX z akcją treningową „Fit na MAXXa”

11/01/2023
Radio RMF MAXX w Nowym Roku rozpoczęło akcję promującą zdrowy tryb życia oraz zbilansowane treningi „Fit na MAXXa”. Ambasadorką została jedna z najpopularniejszych trenerek i blogerek – Anna Dziedzic, która poprowadzi dla słuchaczy trening na żywo.

„Wielki Filmowy Maraton Taneczny” i specjalna stacja RMF Classic+ Sylwester

28/12/2022
Platforma RMF Classic+ uruchamia z okazji Sylwestra internetowy kanał radiowy z taneczną muzyką – zarówno filmową jak i klasyczną. Specjalna stacja RMF Classic+ Sylwester zacznie nadawać 31 grudnia o godz. 18 na www.rmfclassic.pl/plus. Natomiast radio RMF Classic zaprasza na „Wielki Filmowy Maraton Taneczny”, w czasie którego poza hitami wszech czasów będzie można usłyszeć także trzy najbardziej przebojowe płyty filmowe w dziejach wielkiego ekranu: „Pulp Fiction”, „Gorączka Sobotniej Nocy” i „Dirty Dancing”.

W Wigilię w RMF FM dziennikarze przy wspólnym stole i koncert najpiękniejszych kolęd

21/12/2022
W tym roku w przygotowaniach do wieczerzy wigilijnej słuchaczom RMF FM towarzyszyć będą dziennikarze i publicyści radia. Przy wspólnym stole siądą m.in. Magdalena Wojtoń, Kazimiera Szczuka, Robert Mazurek, Paweł Balinowski, Tomasz Terlikowski, Piotr Salak i Marek Tejchman.

Finał 5. edycji akcji charytatywnej RMF FM – słuchacze zebrali 350 tys. zł

21/12/2022
Prawie 350 tys. zł i urządzenia medyczne otrzymało Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci dzięki akcji charytatywnej RMF FM organizowanej przez waszyngtońskiego korespondenta stacji Pawła Żuchowskiego. W ciągu pięciu lat zebrano ponad 1 mln zł.

RMF FM najbardziej opiniotwórczym medium już 5. raz w tym roku!

20/12/2022
Na pozycję lidera wśród najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce po zaledwie miesiącu przerwy powraca RMF FM pokonując wszystkie inne redakcje radiowe, telewizyjne, prasowe i internetowe. To już piąte zwycięstwo rozgłośni w tym rankingu w tym roku.

Wielki Koncert Kolęd i wyjątkowi goście w Święta w RMF Classic

20/12/2022
Wśród gości bożonarodzeniowych programów RMF Classic znajdą się w tym roku m.in. Karol Okrasa, Krzysztof Zanussi i Katarzyna Bosacka. W Wigilię RMF Classic zaprosi na Wielki Koncert Kolęd z udziałem Zbigniewa Preisnera, a w drugi dzień świąt – na finał Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.

Ekumeniczna Wigilia Tomasza Terlikowskiego w Radiu RMF24

19/12/2022
Informacyjno-muzyczne Radio RMF24 w tę Wigilię zaprasza na niezwykłe spotkanie w duchu ekumenicznego porozumienia – gośćmi Tomasza Terlikowskiego będą aktor Tomasz Karolak, socjolożka, historyczka idei i publicystka Karolina Wigura oraz teolożka i biblistka ewangelicka prof. Kalina Wojciechowska.

RMF FM rusza w świąteczną trasę i rozdaje „Choinki pod choinkę”

07/12/2022
W tym roku RMF FM odwiedzi aż 14 miast w ramach trasy „Choinki pod choinkę”. Wśród atrakcji dla słuchaczy, oprócz tysięcy świątecznych drzewek, będzie też gwiazdkowe karaoke oraz spotkania z gwiazdami polskiej muzyki. Na finał akcji w Krakowie mini-koncert zagrają Cleo i Viki Gabor.

Grupa RMF z główną nagrodą w rankingu najlepszych radiowych biur reklamy

05/12/2022
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.

Krzysztof Berenda laureatem dziennikarskiej Nagrody im. Mariana Krzaka

04/12/2022
Krzysztof Berenda, dziennikarz ekonomiczny RMF FM i szef warszawskiej redakcji radia, został tegorocznym laureatem Nagrody im. Mariana Krzaka przyznawanej przez sektor bankowy dziennikarzom zajmującym się tematyką finansową.

Startuje kolejna edycja loterii „Świetny Mikołaj w RMF FM” – w tym roku słuchacze bawiąc się ze Świetnym Mikołajem wesprą SOS Wioski Dziecięce

30/11/2022
RMF FM po raz kolejny organizuje grudniową loterię dla słuchaczy „Świetny Mikołaj”. Wśród nagród są wielkie pieniądze oraz prezenty ze sprzętem RTV i AGD. W tym roku akcja wesprze dzieci znajdujące się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Przez cały grudzień na antenie pojawiać się będą również specjalne programy.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY