Informacje prasowe

Finałowa debata przedwyborcza w RMF FM z liderami partii

08/10/2019
9 października, na antenie RMF FM odbędzie się finałowa debata z cyklu „Po Prostu Polska”. W Debacie Liderów swoje komitety wyborcze reprezentować będą: Władysław Kosiniak-Kamysz, Janusz Korwin-Mikke, Tomasz Siemoniak, Włodzimierz Czarzasty i Jacek Sasin.

Rekordowa słuchalność i oglądalność pierwszej debaty przedwyborczej „Po prostu Polska”

13/09/2019
W poniedziałek (09 sierpnia 2019) na antenie RMF FM, na portalach Interia.pl i RMF24.pl oraz na stronach "Dziennika Gazety Prawnej" odbyła się pierwsza z cyklu debat przedwyborczych "Po prostu Polska". Formuła debat została opracowana w zespole Faktów RMF FM.

45 podcastów od Grupy RMF teraz dostępnych też w RMF ON!

11/09/2019
Od teraz podcasty dostępne są nie tylko na stronach stacji, ale w dedykowanej części serwisu RMFon.pl oraz aplikacji mobilnej RMF ON. To właśnie pod szyldem tej platformy znajduje się 45 własnych produkcji Grupy RMF, w tym te przygotowywane specjalnie dla internetu oraz blisko 100 najpopularniejszych produkcji czołowych polskich i światowych podcasterów.

Spoty w kampaniach programatyczncyh audio w Grupie RMF w 90 proc. odsłuchiwane do końca

11/09/2019
Spoty emitowane w modelu programatycznym w Grupie RMF osiągają wskaźnik LTR (listen trough rate) na poziomie 90% - to oznacza, że aż 90% z nich jest słuchanych przez odbiorców do samego końca.

RMF FM rozpoczyna cykl debat wyborczych „Po prostu Polska”

06/09/2019
9 września po godzinie 18. na antenie RMF FM rusza pierwsza z cyklu debat wyborczych pod tytułem „Po prostu Polska”. Debaty odbywać się będą w każdy kolejny poniedziałek czyli 16, 23, 30 września oraz 7 i 11 października.

Jesienna ramówka RMF FM

02/09/2019
W jesiennej ramówce RMF FM zagości nowy popołudniowy duet: Jacek Tomkowicz i Mateusz Opyrchał. Oprócz tego wracają po wakacyjnej przerwie znane i lubiane audycje, konkurs "Twój Szczęśliwy PESEL", "Szczęśliwa Loteria" i weekendowe programy muzyczne.

W jesiennej ramówce RMF Classic nowe pasma i programy

29/08/2019
W jesiennej ramówce RMF Classic pojawią się zmiany, które jeszcze bardziej dopasują program do stylu i sposobu życia słuchaczy.

Piosenka Cleo "Za krokiem krok" Przebojem Lata RMF FM i Telewizji Polsat

28/08/2019
Znamy tegoroczny Przebój Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Tytuł ten otrzymała piosenka Cleo "Za krokiem krok". Wyniki ogłoszono w niedzielę wieczorem w czasie uroczystego koncertu Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach.

Startuje kolejna edycja akcji Lepsze Jutro z RMF FM!

27/08/2019
27 sierpnia rusza piąta edycja charytatywnej akcji Lepsze Jutro z RMF FM! W tym roku – po raz kolejny – pięć szkół w Polsce otrzyma supernowoczesne, profesjonalnie wyposażone pracownie dydaktyczne.

RMF FM koncertowym busem zabiera słuchaczy na występy Bon Jovi i P!NK

27/06/2019
W te wakacje RMF FM zabierze słuchaczy na niezwykłe koncerty: zespołu Bon Jovi i P!NK. W lipcu kompletować będziemy dwie ekipy, które naszym busem dotrą na te muzyczne wydarzenia.

Nowy porankowiec w RMF FM! Rafał Pacześ we „Wstawaj, Szkoda Lata”

25/06/2019
W lipcu do grona prowadzących poranek „Wstawaj, Szkoda Lata” w RMF FM dołączy nowy głos – Rafał Pacześ, najpopularniejszy polski stand-uper.

Latem RMF Classic czeka na powrót Króla

24/06/2019
Przed lipcową premierą nowej wersji kultowego „Króla Lwa” program RMF Classic wypełni wiele tematów związanych z Afryką - od tych typowo filmowych, przez społeczne jak i przyrodnicze.

Lato w RMF FM – sensacyjne poranki, kryminalne wieczory i stand-uperzy!

21/06/2019
W te wakacje na antenie RMF FM pojawią się powieść polityczna Wery Klaritas, pamiętniki z wakacji Roberta Mazurka , mrożące krew w żyłach opowieści w „Kryminatorium” i w „Dorwać Bestię 2” oraz najlepsi polscy stand-uperzy!

Programmatic audio w RMFon.pl teraz także w narzędziach Google’a

15/05/2019
Model sprzedaży programmatic audio dostępny w portalu internetowym RMFon.pl Grupy RMF jest teraz dostępny także z poziomu platformy DV360 – narzędzia Google’a do zakupu kampanii w tym modelu.

Największe miasta i aglomeracje dla RMF FM!

14/05/2019
Radio RMF FM jest liderem słuchalności we wszystkich największych polskich miastach i aglomeracjach. Prześcignęła zarówno inne stacje ogólnopolskie jak i lokalnych liderów poszczególnych rynków.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY