Informacje prasowe

Znamy finalistów 3. edycji konkursu adFM AWARDS

15/11/2019
28 listopada poznamy zwycięzcę 3. edycji konkursu kreatywnej reklamy radiowej adFM AWARDS. W skład finałowej 10-tki wchodzą różnorodne projekty, w pomysłowy i oryginalny sposób wykorzystujące reklamowy potencjał radia. Przypomnijmy, że laureat – czyli podmiot nominujący zwycięską kreację - otrzyma jako nagrodę główną możliwość realizacji na antenie RMF FM kampanii reklamowej o wartości 200 tys. zł netto (po rabatach). Fundatorem nagrody jest Grupa RMF.

Święto Niepodległości w RMF FM: śpiewanie biało-czerwonych piosenek, quiz z gwiazdami i wywiad z Muńkiem Staszczykiem

06/11/2019
Varius Manx i Roksana Węgiel będą gwiazdami kolejnej już edycji „Biało-czerwonego śpiewania” organizowanego przez radio RMF FM na krakowskim rynku 11 listopada w Święto Niepodległości. Tego dnia stacji będzie mieć zmienioną ramówkę.

Halloween i Wszystkich Świętych w RMF FM: z gwiazdami, wspomnieniami i informacjami dla kierowców

29/10/2019
W tym roku specjalny halloweenowy program w RMF FM nadawać będzie z nawiedzonego domu, a ze strachem zmierzą się zaproszone gwiazdy. Natomiast 1 listopada upłynie pod znakiem muzycznych wspomnień słuchaczy, rozmów z ratownikami górskimi, medycznymi i lekarzami oraz wywiadów z synami wielkich legend muzycznych: Ryśka Riedla, Wojciecha Młynarskiego i Grzegorza Ciechowskiego.

Finałowa debata przedwyborcza w RMF FM z liderami partii

08/10/2019
9 października, na antenie RMF FM odbędzie się finałowa debata z cyklu „Po Prostu Polska”. W Debacie Liderów swoje komitety wyborcze reprezentować będą: Władysław Kosiniak-Kamysz, Janusz Korwin-Mikke, Tomasz Siemoniak, Włodzimierz Czarzasty i Jacek Sasin.

Rekordowa słuchalność i oglądalność pierwszej debaty przedwyborczej „Po prostu Polska”

13/09/2019
W poniedziałek (09 sierpnia 2019) na antenie RMF FM, na portalach Interia.pl i RMF24.pl oraz na stronach "Dziennika Gazety Prawnej" odbyła się pierwsza z cyklu debat przedwyborczych "Po prostu Polska". Formuła debat została opracowana w zespole Faktów RMF FM.

45 podcastów od Grupy RMF teraz dostępnych też w RMF ON!

11/09/2019
Od teraz podcasty dostępne są nie tylko na stronach stacji, ale w dedykowanej części serwisu RMFon.pl oraz aplikacji mobilnej RMF ON. To właśnie pod szyldem tej platformy znajduje się 45 własnych produkcji Grupy RMF, w tym te przygotowywane specjalnie dla internetu oraz blisko 100 najpopularniejszych produkcji czołowych polskich i światowych podcasterów.

Spoty w kampaniach programatyczncyh audio w Grupie RMF w 90 proc. odsłuchiwane do końca

11/09/2019
Spoty emitowane w modelu programatycznym w Grupie RMF osiągają wskaźnik LTR (listen trough rate) na poziomie 90% - to oznacza, że aż 90% z nich jest słuchanych przez odbiorców do samego końca.

RMF FM rozpoczyna cykl debat wyborczych „Po prostu Polska”

06/09/2019
9 września po godzinie 18. na antenie RMF FM rusza pierwsza z cyklu debat wyborczych pod tytułem „Po prostu Polska”. Debaty odbywać się będą w każdy kolejny poniedziałek czyli 16, 23, 30 września oraz 7 i 11 października.

Jesienna ramówka RMF FM

02/09/2019
W jesiennej ramówce RMF FM zagości nowy popołudniowy duet: Jacek Tomkowicz i Mateusz Opyrchał. Oprócz tego wracają po wakacyjnej przerwie znane i lubiane audycje, konkurs "Twój Szczęśliwy PESEL", "Szczęśliwa Loteria" i weekendowe programy muzyczne.

W jesiennej ramówce RMF Classic nowe pasma i programy

29/08/2019
W jesiennej ramówce RMF Classic pojawią się zmiany, które jeszcze bardziej dopasują program do stylu i sposobu życia słuchaczy.

Piosenka Cleo "Za krokiem krok" Przebojem Lata RMF FM i Telewizji Polsat

28/08/2019
Znamy tegoroczny Przebój Lata RMF FM i Telewizji Polsat. Tytuł ten otrzymała piosenka Cleo "Za krokiem krok". Wyniki ogłoszono w niedzielę wieczorem w czasie uroczystego koncertu Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach.

Startuje kolejna edycja akcji Lepsze Jutro z RMF FM!

27/08/2019
27 sierpnia rusza piąta edycja charytatywnej akcji Lepsze Jutro z RMF FM! W tym roku – po raz kolejny – pięć szkół w Polsce otrzyma supernowoczesne, profesjonalnie wyposażone pracownie dydaktyczne.

RMF FM koncertowym busem zabiera słuchaczy na występy Bon Jovi i P!NK

27/06/2019
W te wakacje RMF FM zabierze słuchaczy na niezwykłe koncerty: zespołu Bon Jovi i P!NK. W lipcu kompletować będziemy dwie ekipy, które naszym busem dotrą na te muzyczne wydarzenia.

Nowy porankowiec w RMF FM! Rafał Pacześ we „Wstawaj, Szkoda Lata”

25/06/2019
W lipcu do grona prowadzących poranek „Wstawaj, Szkoda Lata” w RMF FM dołączy nowy głos – Rafał Pacześ, najpopularniejszy polski stand-uper.

Latem RMF Classic czeka na powrót Króla

24/06/2019
Przed lipcową premierą nowej wersji kultowego „Króla Lwa” program RMF Classic wypełni wiele tematów związanych z Afryką - od tych typowo filmowych, przez społeczne jak i przyrodnicze.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY