Informacje prasowe

"Klub Sportowy Koźlątko" – niezwykły prezent od RMF FM dla najmłodszych

05/12/2016
6 grudnia to ważna data dla wszystkich dzieci, które dostają w tym dniu prezenty od św. Mikołaja. Radio RMF FM tak jak w poprzednich latach w ramach akcji charytatywnej przygotowało bajkowy audiobook, który trafi do małych pacjentów szpitali w całej Polsce – tym razem będzie to „Klub Sportowy Koźlątko”.

Margaret, Bracia, Natalia Szroeder rozdają „Choinki pod choinkę" od RMF FM

02/12/2016
W tym roku konwój "Choinki pod choinkę od RMF FM” rusza z Katowic 12 grudnia. W ciągu 12 dni odwiedzi także następujące miasta: Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynia, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Rzeszów, Lublin, Kielce. Wielki finał akcji RMF FM odbędzie się 23 grudnia w Krakowie.

Grupa RMF liderem w rankingu najlepszych biur reklamy radiowej

29/11/2016
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał najwyższą ocenę w badaniu satysfakcji klientów biur reklamy radiowej przeprowadzonym przez miesięcznik „Media i Marketing Polska”. Z ogólną oceną 4,28 Grupa RMF jest dużo powyżej średniej, która w tym roku wynosi 4,04, i pokonuje po raz kolejny wszystkich konkurentów na rynku.

Grupa RMF partnerem Polskiej Siatkówki

16/11/2016
Polski Związek Piłki Siatkowej i Grupa RMF zawarły umowę, na mocy której RMF został partnerem radiowym Polskiej Siatkówki.

RMF FM organizuje ogólnopolskie śpiewanie biało-czerwonych przebojów

07/11/2016
RMF FM organizuje największe karaoke w Polsce - I Ogólnopolskie śpiewanie biało–czerwonych przebojów. Impreza odbędzie się w Krakowie z okazji Święta Niepodległości i będzie relacjonowana na antenie rozgłośni.

RMF FM przygotowuje specjalny wieczór i noc wyborczą

04/11/2016
Już we wtorek 8 listopada przygotowujemy specjalny wieczór wyborczy razem z Kołem Naukowym Amerykanistyki UJ w Krakowie, Konsulatem Generalny Stanów Zjednoczonych w Krakowie oraz Fundacją Studentów i Absolwentów UJ "Bratniak". Specjalne wydania Faktów zaczynają się już od 19.00. Potrwają do północy i poprowadzi je Michał Zieliński. Wieczór wyborczy będzie relacjonowany tez na www.rmf24.pl i na Interia pl.

Wszystkich Świetych w RMF FM

28/10/2016
We Wszystkich Świętych na antenie RMF FM pojawią się trzy wyjątkowe programy prowadzone przez Krzysztofa Urbaniaka, Roberta Karpowicza i Kamila Baleję. Specjalne relacje przygotował też zespół "Faktów", emitowane będą też specjalne wydania wiadomości drogowych.

RMF FM zwycięzcą rankingu TOP MARKA 2016

27/10/2016
RMF FM zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Radio” w tegorocznej edycji rankingu TOP MARKA organizowanego przez miesięcznik „Press” i Press-Service Monitoring Mediów.

Grupa RMF zmienia logo

20/09/2016
Grupa RMF wprowadza w komunikacji zewnętrznej nowe logo i nowy sposób identyfikacji wizualnej. Odświeżony znak wykorzystuje żółty kolor, charakterystyczny dla głównej stacji nadawcy – radia RMF FM, najbardziej znanego brandu radiowego w Polsce.

Jesień nowości i sprawdzonych pozycji w RMF Classic

06/09/2016
Startuje jesienna ramówka RMF Classic. W porannym programie pojawiły się nowe felietony kulinarne, w paśmie dziennym proponujemy zabawę w filmowe rebusy, a wieczorem czytamy nową powieść - kryminał Remigiusza Mróza. Na antenę wracają też codzienne magazyny tematyczne.

Place zabaw i strefy edukacyjno-sportowe dla setek dzieci od RMF FM

01/09/2016
W ramach kolejnej edycji akcji charytatywnej „Lepsze Jutro z RMF FM” w czterech województwach powstały place zabaw, gry edukacyjne na świeżym powietrzu i ścieżki zdrowia. Dostały je przedszkole w Dobroszycach na Dolnym Śląsku, szkoła podstawowa w Zagórzu na Podkarpaciu, dom dziecka w Olsztynie oraz świetlica w Krzczonowicach w województwie świętokrzyskim.

RMF FM wzmacnia publicystykę i wprowadza nowy magazyn reporterski

30/08/2016
W jesiennej ramówce RMF FM zaoferuje słuchaczom aż trzy cykle wywiadów oraz nowy magazyn reporterski o niezwykłych i niedostępnych miejscach emitowany w niedzielnych "Faktach".

RMF FM wprowadza nową, jesienną ramówkę

29/08/2016
W jesiennej ramówce RMF FM wprowadza wiele nowości: w porannej audycji pojawi się konkurs, w którym można wygrać 10 tys. zł, swój program będzie miał lider zespołu TSA Marek Piekarczyk, pojawią się też dwa nowe duety prowadzących i dwie rozmowy dnia.

Robert Mazurek poprowadzi poranne rozmowy w RMF FM

17/08/2016
Od 1 września „Poranną rozmowę w RMF FM” (po Faktach o godzinie 8) poprowadzi Robert Mazurek. Od września pojawi się też drugi wywiad, po godzinie 18, prowadzony przez Marcina Zaborskiego.

Grupa RMF publikuje jesienne cenniki swoich produktów

25/07/2016
Dynamicznie rośnie słuchalność RMF FM. W 2 kwartale 2016 roku stacja zanotowała udział w czasie słuchania na poziomie 25,4%. Oznacza to, że poprawiła swój wynik w stosunku do analogicznej fali z ubiegłego roku o 5,1%, a w stosunku do I kwartału o 6,3%.

KONTAKT DLA PRASY

Maciej Brzozowski       Dyrektor Public Relations

ul. Motorowa 1, 04-035 Warszawa        |        maciej.brzozowski@rmf.pl        |        tel. 22 517 02 57
D0 GÓRY