Informacje prasowe

RMF FM znów na czele opiniotwórczych mediów

26/07/2023
W maju radio RMF FM ponownie zdobyło tytuł najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce. RMF FM jest jedyną stacją radiową, która znalazła się w tym miesiącu w zestawieniu TOP 10 najczęściej cytowanych redakcji przygotowanym przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM).

Cenniki Grupy RMF na wrzesień i październik

21/07/2023
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe na wrzesień i październik – nie zmienią się one w stosunku do obecnie obowiązujących cenników letnich.

RMF24.pl na podium w rankingu portali informacyjnych

11/07/2023
W czerwcu portal informacyjny RMF24.pl odnotował swój rekord oglądalności i zajął 3. pozycję w kategorii tematycznej „Informacje i publicystyka – ogólne”.

Wakacyjny Zlot Gwiazd w Mikołajkach z RMF FM

06/07/2023
W środę 5 lipca w Mikołajkach odbył się wielki Wakacyjny Zlot Gwiazd RMF FM. Na słuchaczy, wczasowiczów i mieszkańców czekały atrakcje i występy Blanki, Margaret, Darii, Piotra Kupichy, Wiktora Dyduły, Verde i lunch od śpiewającego kucharza Matteo Brunettiego.

Wakacyjne audycje i podcasty od Radia RMF24

30/06/2023
W te wakacje internetowe informacyjno-muzyczne Radio RMF24 przygotowało dwa specjalne programy: „Wiem, dokąd jadę” oraz „Daleko jeszcze?”. Pojawią się one na antenie stacji i jako podcasty na platformie RMF ON.

Nowy podcast „Korepetycje z życia” w RMF FM

26/06/2023
W ofercie podcastów RMF FM pojawił się nowy cykl – „Korepetycje z życia” prowadzony przez dziennikarkę rozgłośni Paulinę Sawicką.

Lato w RMF FM z gwiazdami i wielkimi koncertami

22/06/2023
Tego lata RMF FM zaprosi słuchaczy na wielkie koncerty międzynarodowych gwiazd, spotkania z polskimi piosenkarzami oraz imprezę na otwarcie lata w Mikołajkach.

Wakacje w RMF Classic z Wakacyjnym Klubem Odkrywców, festiwalami filmowymi i podróżami do przeszłości

21/06/2023
W wakacyjnych programach RMF Classic pojawi się mnóstwo elementów związanych z podróżami, w tym przede wszystkim „Wakacyjny Klub Odkrywców”. Stacja na żywo relacjonować będzie też trzy wielkie festiwale filmowe.

Lato w RMF MAXX pod znakiem trzech wielkich festiwali

20/06/2023
W te wakacje RMF MAXX zaprasza słuchaczy na trzy wielkie polskie festiwale: Sunrise w Kołobrzegu, Audioriver w Płocku i Fest Festival w Chorzowie, z których prowadzić będzie bezpośrednie relacje i transmisje. Na wszystkie imprezy można wygrać bilety w konkursach na antenie RMF MAXX.

Debata gospodarcza Petru kontra Mentzen w RMF FM

19/06/2023
Już jutro 20 czerwca na antenie RMF FM i Radia RMF24 oraz w portalu RMF24.pl odbędzie się wielka debata gospodarcza z udziałem Ryszarda Petru, byłego szefa Nowoczesnej i kandydata do Senatu Sławomira Mentzena, prezesa partii Nowa Nadzieja i jednego z liderów Konfederacji.

Wakacyjne pociągi RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej pod hasłem „Daj się ugościć!”

16/06/2023
W sobotę 24 czerwca, na tory wyjedzie pierwszy z czterech wakacyjnych pociągów w ramach kampanii „Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę”. Na pokładzie gwiazdy polskiej muzyki, sportowcy, influencerzy oraz słuchaczki i słuchacze RMF FM, którzy bilety na przejazdy pociągami będą mogli zdobywać w konkursach na antenie radia. Każda z tras będzie miała swój finał w najciekawszych miastach województwa małopolskiego.

RMF FM najbardziej wiarygodnym medium w Polsce wg Reutersa

14/06/2023
Radio RMF FM ponownie zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków w tegorocznej edycji „Digital News Report” prowadzonej przez Reuters Institute for the Study of Journalism. RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.

RMF FM już po raz trzeci w tym roku najbardziej opiniotwórczym medium w Polsce

30/05/2023
W kwietniu RMF FM było ponownie najczęściej cytowanym medium w Polsce. To już trzecie zwycięstwo stacji w tym roku – na szczycie rankingu RMF FM znalazło się także w styczniu i lutym.

Słodyczowo od RMF FM już 1 czerwca w Krakowie

30/05/2023
1 czerwca w Krakowie RMF FM zaprasza wszystkie dzieci do krainy pełnej słodyczy – Słodyczowa. Na antenie pojawią się hity ze szkolnych dyskotek słuchaczy, a prezenterzy jak co roku przebiorą się za postaci z bajek.

Startuje 6. edycja trasy koncertowej RMF MAXX „Lato #naMAXXa”

23/05/2023
Imprezą w Wałbrzychu w najbliższy weekend radio RMF MAXX rozpoczyna 6. edycję swojej trasy koncertowej „Lato #naMAXXa”. Na słuchaczy czekać będą dziesiątki darmowych koncertów największych polskich gwiazd.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY