Informacje prasowe

Agnieszka Chylińska poprowadzi nowy program w RMF FM

04/10/2023
W najbliższą sobotę w RMF FM startuje zupełnie nowy program – „RMF FM w trasie”, którego gospodarzami będą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pierwszą prowadzącą będzie wokalistka i autorka tekstów Agnieszka Chylińska.

Karina Nicińska dołącza do RMF MAXX

29/09/2023
Karina Nicińska rozpocznie pracę jako prezenterka RMF MAXX od października br.

Vivian Mohr został prezesem Bauer Media Audio

26/09/2023
Vivian Mohr opuszcza stanowisko dyrektora finansowego i dyrektora operacyjnego pionu OCP Bauer Media Group (porównywarki internetowe), aby objąć funkcję prezesa Bauer Media Audio, do którego w Polsce należy Grupa RMF. W swojej nowej roli będzie kierował transformacją pionu Audio, opartą na dwóch kluczowych elementach: budowie najlepszego i najbardziej wydajnego biznesu w tradycyjnym radiu oraz jednocześnie budowie zrównoważonej przyszłości.

Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe na listopad i grudzień

25/09/2023
Wyniki słuchalności wszystkich stacji Grupy RMF od wielu miesięcy utrzymują się na stabilnym, wysokim poziomie, dzięki czemu spółka jest niekwestionowanym liderem rynku radiowego w Polsce.

Tytus Hołdys współprowadzącym „Listę Przebojów Muzyki Filmowej” w RMF Classic

14/09/2023
Od tego sezonu „Lista Przebojów Muzyki Filmowej” RMF Classic ma dwoje prowadzących – do Jadwigi Polus dołącza Tytus Hołdys.

Anna Barańska-Całek dołącza do RMF FM

04/09/2023
Anna Barańska-Całek została wydawczynią „Faktów RMF FM”.

„RMF Love” nowością jesiennej ramówki RMF FM

01/09/2023
W jesiennej ramówce RMF FM pojawi się nowe pasmo „RMF Love”, a we wrześniu „POPlista” będzie nadawana w specjalnej, nietypowej wersji. Na antenę powraca z kolejną edycją uwielbiana przez słuchaczy loteria „Twój Szczęśliwy PESEL”.

Mateusz Chrobok opowie o cyberświecie w Radiu RMF24

01/09/2023
„Cyberświat” Mateusza Chroboka poświęcony technologii, bezpieczeństwu w sieci i sztucznej inteligencji - to nowość w jesiennej ramówce internetowego Radia RMF24.

Anna Gielewska kolejną prowadzącą „Popołudniową rozmowę w RMF FM”

31/08/2023
Wywiadów Anny Gielewskiej słuchać będzie można w każdy wtorek, tuż po godz. 18 w ramach „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”. Od poniedziałku 4 września na antenie RMF FM pojawiać się też będą dwa codzienne poranne wywiady – o 7 i 8.

Nowi prowadzący poranek w RMF MAXX

31/08/2023
We wrześniowej ramówce gospodarzami porannego programu będzie nowe trio prowadzących, powróci codzienna lista „HOP BĘC” i pojawi się niedzielny show plotkarski.

Jesienna ramówka RMF Classic pod znakiem urodzin stacji

31/08/2023
W jesiennej ramówce RMF Classic, która startuje 4 września, pojawi się jubileuszowy plebiscyt na „Filmowy Przebój 20-lecia”, nowe pasmo programowe „Na porządku dnia” i nowy magazyn literacko-naukowy, który poprowadzi dołączająca do stacji Katarzyna Hnat.

Grzegorz Sroczyński przechodzi do RMF FM

18/08/2023
Grzegorz Sroczyński dołącza do grona prowadzących „Popołudniową rozmowę w RMF FM”. Jego wywiadów będzie można słuchać raz w tygodniu o 18.02 już od początku września.

RMF FM znów zaprasza na Koncert o Wschodzie Słońca. Tym razem zagra Blanka

18/08/2023
Już w najbliższy poniedziałek 21 sierpnia RMF FM zaprasza na trzeci już Koncert o Wschodzie Słońca. W tym roku akustyczny występ w Sopocie da Blanka, tegoroczna reprezentantka Polski na festiwalu Eurowizji.

Wakacyjne pociągi „Daj się ugościć!” przejechały przez całą Polskę. Stacja końcowa: sukces!

16/08/2023
Cztery przejazdy wakacyjnymi pociągami, ponad dwa tysiące kilometrów, blisko tysiąc podróżujących, miliony słuchaczy, ponad 60 gwiazd i gości specjalnych i wreszcie: jedna gościnna Małopolska. To liczby, które obrazują tegoroczną odsłonę akcji „Daj się ugościć! Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę.”, którą Małopolska Organizacja Turystyczna zorganizowała z RMF FM we współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków.

Marcin Walter przechodzi do RMF FM

10/08/2023
Marcin Walter dołącza do grupy wydawców rozmów publicystycznych w Faktach RMF FM w Warszawie.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY