Informacje prasowe

10 miast odwiedzi RMF FM w ramach tegorocznej akcji „Choinki pod choinkę”

08/12/2023
Na świątecznej trasie organizowanej w tym roku przez RMF FM i Małopolską Organizację Turystyczną, czekają na słuchaczy setki choinek, przysmaki małopolskiej kuchni i spotkania z muzycznymi gwiazdami znanymi z anteny radia.

Grupa RMF z tytułem Biura Reklamy Radiowej Roku

05/12/2023
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał tytuł „Biura Reklamy Radiowej Roku” w badaniu satysfakcji strony zakupowej organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” i przeprowadzanym przez niezależny instytut Kantar Polska. Grupa RMF jest nagradzana w tym rankingu już 9. raz z rzędu.

Cher gwiazdą świątecznego programu RMF Classic

29/11/2023
Po raz 12. radio RMF Classic w grudniu modyfikuje format muzyczny i będzie grało świąteczne piosenki. Gwiazdą programu będzie Cher i jej album „Christmas”, na antenie pojawi się też specjalna piosenka Artura Andrusa i kolejna edycja Plebiscytu na Świąteczny Przebój Wszech Czasów.

Dwie nominacje dla dziennikarzy RMF FM do nagrody Grand Press

29/11/2023
Krzysztof Zasada oraz Krzysztof Berenda, Marek Tejchman i Jonasz Jasnorzewski - dziennikarze RMF FM - zostali nominowani do tegorocznej nagrody dziennikarskiej Grand Press.

Mrozu kolejnym prowadzącym program „RMF FM w trasie”

28/11/2023
Mrozu audycję „RMF FM w trasie” będzie prowadził od 2 grudnia w cztery kolejne soboty w godz. 15-17.

Grupa RMF opublikowała cenniki na styczeń i luty 2024

23/11/2023
Cenniki reklamowe Grupy RMF obowiązujące w styczniu i lutym pozostaną na niezmienionym poziomie.

Sieć reklamy audioXi rozpoczyna działalność w Polsce

22/11/2023
Oficjalnie wystartowało audioXi – największa polska sieć cyfrowej reklamy audio. Za wprowadzenie platformy na nasz rynek odpowiada Grupa RMF. Produkt ten obecny jest już łącznie na czterech rynkach europejskich.

Karina Nicińska z autorskim podcastem „Próba Mikrofonu” w RMF MAXX

09/11/2023
RMF MAXX rozpoczął emisję nowego podcastu „Próba Mikrofonu”, w którym Karina Nicińska gości największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Dokument o zespole The Beatles w Radiu RMF24

09/11/2023
W piątek 10 listopada o godz. 21, Radio RMF24 jako jedyne w Polsce, wyemituje specjalny radiowy program poświęcony zespołowi The Beatles z okazji reedycji dwóch albumów grupy i premiery najnowszego singla „Now and Then”. Dokument będzie dostępny także jako podcast na RMF24.pl.

Daria Zawiałow kolejną prowadzącą „RMF FM w trasie”

06/11/2023
Tej jesieni polscy piosenkarki i piosenkarze mają okazję spróbować swoich sił jako dziennikarze radiowi. Tym razem w tę rolę na trzy tygodnie wcieli się Daria Zawiałow, która będzie kolejną prowadzącą program „RMF FM w trasie”.

Roksana Węgiel, Cleo i Daria Marx w hitach Tiny Turner na Wszystkich Świętych

27/10/2023
Z okazji Dnia Wszystkich Świętych RMF FM przez cały dzień grać będzie najpiękniejsze ballady. Wieczorem natomiast wspomnienie Tiny Turner, której przeboje zaśpiewają Roksana Wegiel, Cleo i Daria Marx.

RMF Classic ma już 20 lat!

25/10/2023
W piątek 27 października RMF Classic będzie obchodzić swój okrągły jubileusz. Z okazji urodzin na antenie odbędzie się finał Plebiscytu na Filmowy Przebój 20-lecia.

Daria Zawiałow poprowadzi „POPlistę” w RMF FM

16/10/2023
Daria Zawiałow poprowadzi w najbliższy czwartek gościnnie „POPlistę” RMF FM. Artystka przedpremierowo zaprezentuje też piosenki ze swojej nowej płyty „Dziewczyna Pop”.

Niedziela wyborcza w RMF FM i Radiu RMF24

11/10/2023
W niedzielę RMF FM relacjonować będzie wyniki wyborów w specjalnych wydaniach „Faktów”. W Radiu RMF24 i na stronie RMF24.pl trwać będzie specjalny wieczór wyborczy, przygotowywany z dziennikiem „Rzeczpospolita”.

RMF FM niekwestionowanym liderem rynku radiowego

05/10/2023
RMF FM ma słuchalność wyższą niż łączny wynik trzech kolejnych stacji radiowych w rankingu. Tak duży dystans pomiędzy liderem – RMF FM, a pozostałymi stacjami jest nie tylko w rankingu ogólnym, ale też w najważniejszych dla reklamodawców targetach, m.in. wśród mieszkańców największych miast, osób wykształconych, kierowców, kadry kierowniczej.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY