Informacje prasowe

Radio RMF24 wyróżnione w „Raporcie Audio 2024”

02/04/2024
W tegorocznym „Raporcie Audio” – cyklicznej publikacji branżowego miesięcznika „Media Marketing Polska” – wyróżnione zostało Radio RMF24. Redakcja magazynu doceniła rozgłośnię dostrzegając efekty inwestycji Grupy RMF w ofertę programową i promocję.

W Wielkanoc RMF Classic odwiedzi Kalwarię Zebrzydowską i Wieliczkę

27/03/2024
Świętowanie Wielkanocy RMF Classic rozpocznie od spotkania z Tomaszem Terlikowskim, dziennikarzem Radia RMF24 i autorem książki „To ja, Judasz. Biografia apostoła”. Opowie, czy Judasz w ogóle istniał i dlaczego dziś widzimy w nim głównie archetyp zdrajcy.

Wielkanoc w RMF FM z gośćmi specjalnymi i koncertami akustycznymi

27/03/2024
Wśród gości RMF FM w trakcie tegorocznych Świąt Wielkanocnych będą m.in. Sylwia Grzeszczak, Kuba Błaszczykowski, Vix.N i Joanna Kołaczkowska.

Kuba Błaszczykowski i „Wielkanoc z widokiem na park... narodowy” w Radiu RMF24

25/03/2024
W Wielką Sobotę w internetowym Radiu RMF24 Piotr Salak zaprosi na spotkanie z Kubą Błaszczykowskim. Były piłkarz reprezentacji Polski opowie o tym, co najważniejsze w życiu i szczerości w sporcie. Niedziela Wielkanocna upłynie z kolei pod znakiem przyrody. Reporterzy stacji odwiedzą miejsca, gdzie mogą powstać nowe parki narodowe, m.in. Jurę Krakowsko-Częstochową, Mazury czy Dolinę Dolnej Odry.

Nowi reporterzy RMF FM w Krakowie i Warszawie

19/03/2024
Do zespołu dziennikarzy radia RMF FM dołączyli Agata Nurek jako reporterka w Krakowie i Kacper Wróblewski, który został reporterem w Warszawie.

Polskie Radio kolejnym nadawcą, który dołącza do platformy audioXi

13/03/2024
Polskie Radio dołączyło do oferty platformy reklamy audio online audioXi. To kolejny nadawca radiowy i wydawca internetowy, który zdecydował się na sprzedaż swojego czasu reklamowego poprzez sieć audioXi.

MocArty RMF Classic rozdane. Mirosław Baka z tytułem Człowieka Roku

13/03/2024
W warszawskim Muzeum POLIN odbyła się uroczysta gala, w trakcie której przyznano MocArty 2023 – nagrody radia RMF Classic. Statuetki wręczono w czterech kategoriach, dodatkowo redakcja stacji przyznała jedną nagrodę specjalną.

Cezary Dziwiszek nowym dziennikarzem sportowym RMF FM

13/03/2024
Do redakcji sportowej RMF FM dołączył nowy dziennikarz. Od 11 marca w stacji pracuje Cezary Dziwiszek.

RMF FM wspiera ukraińskie wojsko przekazując sprzęt Radiu Armia FM

07/03/2024
Grupa RMF przekazała ukraińskiemu wojsku sprzęt radiowy, który wykorzystywać będą dziennikarze Radia Armia FM informującego Ukraińców o bieżących wydarzeniach związanych z toczącą się wojną.

Natalia Nadolczak wydawczynią publicystyki w RMF FM

06/03/2024
Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączyła Natalia Nadolczak jako wydawczyni programów publicystycznych.

Michał Radkowski dołącza do RMF FM

06/03/2024
Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Michał Radkowski. Pracuje w warszawskiej redakcji informacji jako reporter.

Jakub Rybski w dziale informacji RMF FM

01/03/2024
1 marca do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski. Pracuje jako reporter w warszawskim oddziale radia.

Michał Rodak nowym wicedyrektorem informacji RMF FM

26/02/2024
Od 19 lutego zmienia się model zarządzania działem informacji w RMF FM. Michał Rodak awansował na stanowisko wicedyrektora informacji. Dołączy tym samym do pełniącej już funkcję wicedyrektora informacji Blanki Baranowskiej. Obydwoje podlegają bezpośrednio prezesowi Tadeuszowi Sołtysowi, który będzie nadzorował pracę w dziale Faktów RMF FM.

„Give Peace A Chance” - polskie stacje radiowe przeciwko wojnie

26/02/2024
Polskie rozgłośnie radiowe solidarnie w drugą rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego br., punktualnie o 9:45, na antenach polskich stacji radiowych zabrzmi utwór „Give Peace a Chance” Johna Lennona. W akcji wzięły udział stacje Grupy RMF, m.in. RMF FM, RMF MAXX, RMF Classic i Radio RMF24.

Open FM dołącza do sieci reklamy internetowej audioXi

06/02/2024
Radio internetowe Open FM należące do Wirtualnej Polski, dołączyło testowo do oferty platformy reklamy audio online audioXi. To kolejny wydawca, który zdecydował się na sprzedaż swojego czasu reklamowego poprzez sieć audioXi.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY