Informacje prasowe

Grupa RMF z główną nagrodą w rankingu najlepszych radiowych biur reklamy

05/12/2022
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.

Krzysztof Berenda laureatem dziennikarskiej Nagrody im. Mariana Krzaka

04/12/2022
Krzysztof Berenda, dziennikarz ekonomiczny RMF FM i szef warszawskiej redakcji radia, został tegorocznym laureatem Nagrody im. Mariana Krzaka przyznawanej przez sektor bankowy dziennikarzom zajmującym się tematyką finansową.

Startuje kolejna edycja loterii „Świetny Mikołaj w RMF FM” – w tym roku słuchacze bawiąc się ze Świetnym Mikołajem wesprą SOS Wioski Dziecięce

30/11/2022
RMF FM po raz kolejny organizuje grudniową loterię dla słuchaczy „Świetny Mikołaj”. Wśród nagród są wielkie pieniądze oraz prezenty ze sprzętem RTV i AGD. W tym roku akcja wesprze dzieci znajdujące się pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Przez cały grudzień na antenie pojawiać się będą również specjalne programy.

Najpiękniejsza Muzyka na Święta powraca do RMF Classic po raz jedenasty

30/11/2022
Już od 1 grudnia po raz jedenasty na antenie RMF Classic i na platformie RMF Classic+ przez cały dzień usłyszymy Najpiękniejszą Muzykę na Święta. W tym roku słuchacze i słuchaczki mogą także wziąć udział w akcji „Prezenty z pasją” oraz głosować na Świąteczny Przebój Wszech Czasów. Specjalnie dla RMF Classic świąteczną piosenkę pt. „Będzie biało” napisał Artur Andrus, a śpiewa ją Halina Mlynkova.

Zimowe cenniki Grupy RMF i nowości w ofercie handlowej

29/11/2022
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą od 9 stycznia 2023 roku. Dodatkowo wprowadzane są nowe oferty i możliwości jakościowego wyróżnienia na antenie. Od przyszłego roku cenniki obowiązywać też będą na krótsze niż dotychczas okresy – zazwyczaj dwumiesięczne.

Halina Mlynkova z ekskluzywnym koncertem dla słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+

28/11/2022
12 grudnia odbędzie się ekskluzywny koncert dla słuchaczek i słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+ Haliny Mlynkowej, która zaśpiewa najpiękniejsze utwory z polskich filmów oraz specjalną, świąteczną piosenkę rozgłośni napisaną przez Artura Andrusa. A już od 1 grudnia RMF Classic będzie nadawać świąteczne piosenki przez cały dzień.

Kampania zrealizowana przez Grupę RMF wyróżniona w globalnym case booku Ad Managera Google’a

24/11/2022
Zrealizowana przez Grupę RMF i RMF Digital kampania digital audio została oficjalnym case study Google’a – jest to pierwszy przykład kampanii dotyczącej programmatic audio z Europy Środkowo-Wschodniej wyróżniony i doceniony w ten sposób.

RMF FM organizuje po raz 6. koncert karaoke z okazji Święta Niepodległości

09/11/2022
W tegorocznej edycji imprezy RMF FM z okazji Święta Niepodległości wystąpią Elektryczne Gitary, Oskar Cyms, Blanka, Mateusz Ziółko i Feel. Koncert rozpocznie się 11 listopada w samo południe na krakowskim Rynku Głównym.

Barrakuz projektuje dla RMF Classic+

08/11/2022
Multidyscyplinarna projektantka wizualna oraz kreatywna Beata Śliwińska, posługująca się pseudonimem artystycznym Barrakuz, zaprojektowała grafikę specjalnie dla subskrybentek i subskrybentów RMF Classic+. Limitowana seria 100 kolekcjonerskich plakatów w środę 9 listopada, trafi do Plusomatu.

Grupa RMF wprowadza nową ofertę handlową – RMF 4D łączącą stacje radiowe i internetowe

07/11/2022
Grupa RMF rozpoczęła sprzedaż nowej oferty handlowej – RMF 4D. W jej ramach reklamodawcy, którzy uzupełnią kampanię radiową o kampanię digitalową na platformie RMF ON, otrzymają dodatkowy rabat na część internetową.

„Straszna muzyka w RMF Classic+” – specjalne audycje na Halloween

28/10/2022
Z okazji Halloween platforma radiowa RMF Classic+ przygotowała dwie specjalne audycje, które będzie można usłyszeć w RMF Classic+ Muzyka Filmowa i RMF Classic+ Piosenki Filmowe. Malwina Zaborowska i Konrad Bogusz zaprezentują muzykę z hoirrorów, thrillerów oraz filmów i seriali science fiction. Start w najbliższy poniedziałek o godzinie 13.00 na platformie i w aplikacji.

1 listopada w RMF FM przez cały dzień ballady wszech czasów

28/10/2022
1 listopada to słuchacze ułożą playlistę RMF FM – od rana do wieczora wybrzmi aż 200 przebojów w ramach plebiscytu „TOP ballady wszech czasów”. Tego dnia stacja gościć też będzie Dawida Kwiatkowskiego, Roksanę Węgiel, Mateusza Ziółko i Oskara Cymsa.

RMF FM najbardziej opiniotwórczym medium września

13/10/2022
We wrześniu RMF FM było najczęściej cytowanym medium w Polsce. Rozgłośnia pokonała popularne portale internetowe, telewizyjne kanały informacyjne i dzienniki opiniotwórcze. To czwarte zwycięstwo RMF FM w tym roku w rankingu mediów; każdego miesiąca stacja wygrywała w kategorii rozgłośni radiowych.

„Rzut na mapę” – nowy format wideo w portalu RMF24.pl

13/10/2022
Portal informacyjny RMF24.pl ruszył z emisją cotygodniowego magazynu „Rzut na mapę” pokazującego najnowsze wydarzenia na froncie wojny rosyjsko-ukraińskiej. Odcinki publikowane są w formie wideo w piątki.

RMF Classic+ wprowadza Stacje+, czyli internetowe kanały gatunkowe oraz z muzyką z filmowych sag

06/10/2022
Platforma radiowa RMF Classic+ udostępniła subskrybentom i subskrybentkom Stacje+, czyli siedem tematycznych kanałów internetowych. Poświęcone są one soundtrackom z najbardziej znanych cykli filmowych, takich jak „Władca Pierścieni”, „Harry Potter” czy „Piraci z Karaibów”, są też stacje z muzyką kojącą oraz z wyborem utworów Fryderyka Chopina.

KONTAKT DLA PRASY

Krzysztof Głowiński       Rzecznik Prasowy Grupy RMF

ul. Fabryczna 5a, 00-446 Warszawa        |        tel. 222 031 054        |        krzysztof.glowinski@rmf.pl
D0 GÓRY