Targi i konferencje

XIV Ogólnopolska Konferencja „PR w Samorządzie i Administracji Państwowej” w Krakowie

Marketing polityczny a polityka wyborów - to przewodni temat zbliżającej się konferencji, która odbędzie się w dniach 27-29 września w Krakowie. Podczas konferencji samorządowych PR-owców poznamy też laureatów szóstej edycji Kryształów PR-u, nagród za najlepsze kampanie w samorządach i administracji. Patronem konferencji jest Grupa RMF.

Gala Business Mixer na 3. Urodziny Business Link Katowice

Business Mixer to cykl spotkań networkingowych, których celem jest budowanie relacji pomiędzy przedsiębiorcami, inwestorami, a lokalnym i regionalnym środowiskiem startupowym na Śląsku i w Zagłębiu, a także samorządowcami. Swoimi działaniami Business Mixer wspiera rozwój gospodarczy regionu, a także integruje środowisko biznesowe oraz samorządy Regionu. 23 czerwca 2017 odbywa się Gala Business Mixer z okazji 3. urodzin Business Link Katowice. Spotkaniu biznesu i samorządu patronuje Grupa RMF.

21. Konferencja Miasta w Internecie (Gdańsk)

“Przełomy i koleiny cyfrowego państwa. Innowacja - Inteligencja - Interakcja” – to hasło przewodnie tegorocznej edycji Konferencji „Miasta w Internecie”. 21. edycję dorocznego przeglądu cyfryzacji sektora publicznego zaplanowano w Gdańsku na ostatnie dni czerwca. Organizatorzy zadbali o intensywny i niezwykle ciekawy program sesji plenarnych, dyskusji i spotkań warsztatowych, ukazujący aktualny stan rozwoju cyfrowego w Polsce. Patronem Konferencji jest Grupa RMF.

Innowacje tematem Kongresu Regionów 2017 (Wrocław)

Największe nazwiska w polskim samorządzie oraz światowej sławy eksperci przyjadą 19 i 20 czerwca do Wrocławia, by wziąć udział w VIII Kongresie Regionów. Patronem Kongresu jest Grupa RMF

IV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI

Ponad 450 uczestników, ponad 70 panelistów, 2 dni debat i spotkań, 28 paneli dyskusyjnych i aż 4 różne konferencje: „Zarządzanie oświatą”, „Kultura i sport”, „Dyrektor szkoły w obliczu zmian” oraz „I Kongres Szkół Branżowych”. Tak w liczbach przedstawia się podsumowanie IV edycji Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI. Patronat nad konferencją objęła Grupa RMF dla Miast i Regionów.

The BSS Forum 2017 i Gala Outsourcing Stars 2016 Lublin

Polska jest liderem rynku BSS w skali europejskiej, a sektor ten rozwija się nad Wisłą niezwykle dynamicznie. 31 stycznia 2017 do Polski zawitają m.in. liderzy branży z USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ukrainy, Rumunii, Litwy. Tegoroczna, czwarta już edycja Gali Outsourcing Stars zostanie rozszerzona o poprzedzającą ją część konferencyjną. W trakcie The BSS Forum w Lublinie omówione zostaną bieżące trendy, wyzwania oraz szanse stojące przed firmami świadczącymi usługi dla biznesu. Patronem Forum jest Grupa RMF.

Kongres Profesjonalistów PR 2017 Rzeszów

Sytuacje kryzysowe w samorządach. Lepiej zapobiegać niż leczyć. W 90 % przypadków sytuacji kryzysowych zdecydowanie zbyt późno przystąpiono do reagowania, a wielu problemów można byłoby uniknąć, gdyby wcześniej się do nich przygotowano. Tej tematyce będzie poświęcona kolejna edycja ogólnopolskiego Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Konferencja odbędzie się 20 i 21 kwietnia 2017 roku w Centrum Kongresowym Hotelu Rzeszów.

VI Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach w Rzeszowie

Co promować? Jak promować? Do kogo i w jaki sposób mówić? Badania marketingowe przy planowaniu strategii promocji, podejmowaniu innowacyjnych działań marketingowych, a nawet wyznaczaniu kierunków rozwoju miast i regionów są niezbędne. Dlaczego? O tym będą dyskutować uczestnicy kolejnej VI edycji Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach organizowanego w Rzeszowie między 17-18 listopada 2016 roku. Patronem medialnym kongresu jest Grupa RMF dla Miast i Regionów.

Futur of Smart Cities Conference 2016

Jak wdrożyć wspólne podejście do kształtowania inteligentnego Miasta, w którym dąży się do oszczędności zasobów finansowych, czasowych oraz energetycznych? Podczas konferencji w Łodzi 26 października 2016 roku o tych wyzwaniach rozmawiają samorządowcy, przedstawiciele zarządów największych spółek, reprezentanci administracji centralnej, reprezentanci środowiska naukowego oraz eksperci z zakresu Smart City. Patronem konferencji jest Grupa RMF.

Europejski Kongres MŚP w Katowicach 2016

Inauguracyjna debata z udziałem Wicepremiera Mateusza Morawieckiego, warsztaty potentatów technologicznych: Facebook i Google, 7 ścieżek tematycznych dotyczących m.in. innowacyjności w biznesie, prelekcje z autorytetami marketingu, sprzedaży czy HR, Targi Biznes Expo i szereg innych imprez towarzyszących. To tylko mały zwiastun Europejskiego Kongresu MŚP, który w dniach 10-12 października odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kultury. Udział w Kongresie jest bezpłatny, a rejestracja na stronie www.ekmsp.pl zajmuje tylko kilka chwil.

XIII Konferencja PR w Samorządzie w Krakowie

Najważniejsze narzędzia, trendy, doświadczenia i wyzwania komunikacji 2016 roku w instytucjach publicznych – to tematy XIII Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która odbywa się w dniach 28-30 września w Krakowie. W trakcie konferencji odbędzie się gala V edycji Kryształów PR-u – nagród dla najlepszych kampanii i działań promocyjnych w instytucjach publicznych.

Kongres Regionów we Wrocławiu 2016

Kongres Regionów to największe w Polsce miejsce spotkań przedstawicieli administracji samorządowej i państwowej oraz świata biznesu, nauki, kultury i mediów, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych. „Nowoczesne Regiony przyjazne mieszkańcom” - to temat przewodni tegorocznego Kongresu. Podczas dwóch dni sesji plenarnych i dyskusji panelowych – w obecności znamienitych gości,decydentów oraz uznanych ekspertów, omawiano dobre praktyki oraz tematy z obszarów: samorząd i biznes, jakość życia mieszkańców, promocja regionów. Patronem medialnym Kongresu była Grupa RMF.

Szczecin INSPIRUJE!

Jak osiągnąć sukces tworząc rzeczy niezwykłe? Jak kontrolować swoje życie, swoja pracę i swoją karierę? Jak przełamywać schematy w myśleniu o zewnętrznym świecie oraz jak z każdego wykonanego kroku czerpać siłę i radość? Na te pytania pozwolą odpowiedzieć najlepsi prelegenci w Polsce. 24 września 2016 roku startuje Inspiration Day 2016 w Szczecinie. Grupa RMF jest patronem medialnym wydarzenia.

Katowice goszczą liderów biznesu!

Konferencja Association of Business Service Leaders in Poland (ABSL) gromadzi rokrocznie niemal tysiąc uczestników: przedstawicieli wiodących firm z sektora oraz przedsiębiorstw i organizacji, które wspierają jego rozwój. Siódma edycja odbędzie się w dniach 28-29 czerwca w Katowicach. Patronem medialnym konferencji jest Grupa RMF.

Kongres PR w Rzeszowie (2016)

Jak skutecznie promować miasto dzięki kongresom i konferencjom? Jak popularyzować wydarzenie na przykładzie Tour de Pologne? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań padły podczas Kongresu Profesjonalistów Public Relations 2016, który odbył się 21-22 kwietnia w Rzeszowie. W tym roku eksperci z dziedziny PR i marketingu także rozmawiali o roli wydarzeń w promowaniu miejsc. Partnerem Kongresu była Grupa RMF
D0 GÓRY