Targi i konferencje

Seminarium sekretarzy w Olsztynie

Olsztyn staje się na 2 dni (16-17 czerwca 2015 roku) STOLICĄ URZĘDNIKÓW z miast i regionów. Sekretarze, dyrektorzy generalni, dyrektorzy biur, pracownicy wydziałów organizacyjnych, ludzie odpowiedzialni za finanse i sprawy formalno-prawne polskich gmin, starostw i województw spotykają się w Olsztynie, by rozmawiać o prawie, zarządzaniu i sposobach na poprawienie działalności polskich urzędów. Nad Seminarium patronat objęła Grupa RMF.

Podkarpacie promuje Roztocze Wschodnie

Przed rokiem zarząd województwa podkarpackiego postanowił, aby w promocji Podkarpacia wykorzystać atuty innego regionu - Roztocza Wschodniego. Od tej pory Podkarpacie ma się kojarzyć nie tylko z Bieszczadami, ale także z Roztoczem. "Odkrywamy Roztocze Wschodnie" - to tytuł I Konferencji Promocji Regionu, która odbyła się w dniach 25-26 czerwca 2015 roku w Horyńcu-Zdroju. Grupa RMF była patronem medialnym Konferencji.

PR w Samorządzie i Administracji

"Miasto – bohater wydarzeń" - zakończyła się XII edycja najstarszej w Polsce konferencji z obszaru public relations, która dedykowana jest przedstawicielom jednostek samorządowych i państwowych. Podczas trzech dni 150 osób wzięło udział w blisko trzydziestu wykładach, panelach i warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów. Konferencji patronowała Grupa RMF.

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015

Warmia i Mazury stawiają na dialog z inwestorami. Konkurencja jest według ekonomistów podstawą do istnienia wolnego rynku, wpływającą na rozwój gospodarczy. Wiedzą o tym doskonale przedstawiciele samorządów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy spotkają się 16 i 17 kwietnia br. w Giżycku.Uczestnicy wydarzenia będą rozmawiać o partnerstwie, zrozumieniu wzajemnych potrzeb, reinwestycjach, wzmacnianiu gospodarczej marki gminy i przede wszystkim o budowaniu dobrego klimatu inwestycyjnego. Festiwalowi patronuje Grupa RMF.

Kongres Młodego Samorządu w Dusznikach-Zdroju (2015)

Właśnie zakończyły się być może najbardziej przełomowe wybory samorządowe w historii Polski. W ogromnej ilości miast władzę objęło pokolenie ludzi młodych, którzy dorastali już w wolnej Polsce. Polska samorządność w obecnym kształcie (z małymi zmianami) w 2015 roku będzie mieć 25 lat. Organizowany w dniach 19-21 marca 2015 roku w Dusznikach-Zdroju Kongres stał się miejscem wymiany myśli o samorządzie oraz stanowił istotne wsparcie dla nowoczesnego i harmonijnego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Kongresowi patronowała Grupa RMF.

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2014

Przemyślany pomysł na współpracę samorządu z biznesem to - zdaniem uczestników Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur zorganizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego - skuteczna recepta na SUKCES! Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur odbył się 27 i 28 listopada 2014 roku w Działdowie. Konferencji patronowała Grupa RMF.

IV Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach Rzeszów

Big idea ważniejsza niż nowe technologie! Zaciekaw, zainspiruj, zaangażuj, a potem mów o tym tak, aby inni chcieli tego słuchać. Twórz historię, opowiadaj obrazem i buduj emocje – takie nowe spojrzenie na promocję miejsc i regionów przedstawili eksperci IV Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Wydarzenie, które odbyło się w dniach 20-21 listopada 2014 roku w Rzeszowie zgromadziło przeszło 150 uczestników. Kongresowi patronowała Grupa RMF.

MEGA Rzeszów Conference (październik 2014)

Integracja i wparcie współpracy między różnymi działami w firmach i instytucjach publicznych. Inspiracje, szkolenia i warsztaty. Do stolicy Podkarpacia zawitają najlepsi specjaliści sprzedaży i marketingu z całej polski, w tym przedstawiciele marketingu miejsca. Konferencja już 23-24 października w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Konferencji patronuje Grupa RMF.

Europejski Kongres MŚP Katowice - wrzesień 2014

MŚP nabierają rozpędu. Panele dyskusyjne, warsztaty, liczne delegacje zagraniczne i konkretne rozwiązania dla przedsiębiorców. Z roku na rok przybywa nie tylko tematów i zagadnień dotyczących małych i średnich firm, ale również uczestników jednego z największych wydarzeń dedykowanych sektorowi MŚP. Kongresowi patronuje Grupa RMF.

Kongres Gospodarczy na Jurze (październik 2014)

Współpraca, współpraca, współpraca! To słowo będzie najczęściej przewijać się podczas Międzynarodowego Kongresu Gospodarczego na Jurze, który odbędzie się 13 października 2014 roku w Ogrodzieńcu. Współpraca pomiędzy firmami, jednostkami samorządu terytorialnego, administracją publiczną i organizacjami samorządowymi. Dyskutować będą przedsiębiorcy, naukowcy i eksperci z różnych dziedzin. Patronem Kongresu jest Grupa RMF.

Targi Outsourcingowe Gdańsk (wrzesień 2014)

Już 11 września 2014 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się wydarzenie biznesowe B2B pt.”Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów". Wydarzenie będzie również okazją do dyskusji w gronie ekspertów, lokalnych przedsiębiorców i zagranicznych przedstawicieli biznesu. Targom i konferencjom patronuje Grupa RMF.

Konferencja 2014 Słubice/Frankfurt n.Odrą

Techniki public relations oraz mediów w promocji międzynarodowej marki uczelni, ćwiczenia służące rozwijaniu umiejętności komunikowania cech i wartości uczelni i ośrodków akademickich, by przyciągać zainteresowanie studiami w Polsce - to główne tematy Konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie PRom. Patronem konferencji była Grupa RMF.

Kongres Regionów w Świdnicy (2014)

„Przywództwo, odpowiedzialność, kreatywność” czyli nowa rola władz samorządowych - to główny temat Kongresu Regionów, który odbył się w Świdnicy w dniach 10-12 czerwca 2014 roku. Grupa RMF była patronem medialnym Kongresu.

Czas na Opolskie - konferencja (Warszawa, 29 maja 2014)

Biznesowe zalety Opolszczyzny, najsilniejsze marki regionu oraz argumenty za tym, że Opolszczyzna jest dobrym miejscem do życia. Te i inne tematy będą omawiane w trakcie konferencji „Czas na Opolskie”. Oprócz tego uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z prezentacjami na temat województwa opolskiego jako miejsca, w którym dobrze rozwija się przedsiębiorczość, które przyciąga inwestorów i w którym dobrze układają się relacje między samorządem a przedsiębiorcami. W konferencji wezmą udział samorządowcy i parlamentarzyści z województwa opolskiego, prezesi wiodących opolskich firm, a także zaproszeni goście. Patronem konferencji jest Grupa RMF

Targi Usług Outsourcingowych Wałbrzych (marzec 2014)

Cykl targów dedykowany był tym przedsiębiorcom, którzy korzystają z usług outsourcingowych bądź świadczą tego typu usługi. Współorganizatorem była Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park, jedna z najdynamiczniej rozwijających się specjalnych stref ekonomicznych. Targi miały nietypową formułę – połączenie części wystawienniczej z debatami przybliżyło uczestnikom wydarzenia, rynek outsourcingu na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Targom patronowała Grupa RMF.
D0 GÓRY