Targi i konferencje

V Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach (Rzeszów 2015)

Tematem przewodnim wydarzenia było tworzenie i wdrażanie strategii. Tematyka Kongresu skierowana była do wszystkich, którzy zajmują się marketingiem i wizerunkiem miast oraz regionów, a w szczególności pracowników samorządów, agencji, firm oraz instytucji około biznesowych. Kongres odbył się w dniach 26-27 listopada 2015 roku w Rzeszowie. Patronem Kongresu była Grupa RMF dla Miast i Regionów.

V Europejski Kongres MŚP (Katowice 2015)

Rekord pobity! 6000 uczestników, 3 dni debat i spotkań, 63 panele dyskusyjne, 12 wydarzeń towarzyszących, 400 gości zagranicznych z 42 krajów oraz 100 wystawców Targów Biznes Expo. Tak w liczbach przedstawia się podsumowanie piątego Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Znamy już problemy z jakimi borykają się przedsiębiorcy, nadszedł czas aby wszystkie wnioski zebrać i przekazać je na ręce najwyższych władz w Polsce, samorządów, instytucji otoczenia biznesu oraz przedsiębiorców. Patronem internetowym Kongresu była Grupa RMF dla Miast i Regionów.

XIII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Strategie, wyzwania, innowacje. Przyszłość i wyzwania stojące przed samorządami, nowe trendy, nowe kierunki myślenia o finansach samorządowych i inwestycjach – to mocne punkty programu Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 1-2 października 2015 r. , w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to prestiżowe spotkanie, które dotychczas odbywało się w Warszawie. Katowice w tym roku po raz pierwszy będą miastem gospodarzem Forum. Koncepcja przeniesienia Forum do Katowic pojawiła się w zeszłym roku, dzięki ukończeniu Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Konferencji patronuje Grupa RMF.

Seminarium sekretarzy w Olsztynie

Olsztyn staje się na 2 dni (16-17 czerwca 2015 roku) STOLICĄ URZĘDNIKÓW z miast i regionów. Sekretarze, dyrektorzy generalni, dyrektorzy biur, pracownicy wydziałów organizacyjnych, ludzie odpowiedzialni za finanse i sprawy formalno-prawne polskich gmin, starostw i województw spotykają się w Olsztynie, by rozmawiać o prawie, zarządzaniu i sposobach na poprawienie działalności polskich urzędów. Nad Seminarium patronat objęła Grupa RMF.

Podkarpacie promuje Roztocze Wschodnie

Przed rokiem zarząd województwa podkarpackiego postanowił, aby w promocji Podkarpacia wykorzystać atuty innego regionu - Roztocza Wschodniego. Od tej pory Podkarpacie ma się kojarzyć nie tylko z Bieszczadami, ale także z Roztoczem. "Odkrywamy Roztocze Wschodnie" - to tytuł I Konferencji Promocji Regionu, która odbyła się w dniach 25-26 czerwca 2015 roku w Horyńcu-Zdroju. Grupa RMF była patronem medialnym Konferencji.

PR w Samorządzie i Administracji

"Miasto – bohater wydarzeń" - zakończyła się XII edycja najstarszej w Polsce konferencji z obszaru public relations, która dedykowana jest przedstawicielom jednostek samorządowych i państwowych. Podczas trzech dni 150 osób wzięło udział w blisko trzydziestu wykładach, panelach i warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów. Konferencji patronowała Grupa RMF.

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2015

Warmia i Mazury stawiają na dialog z inwestorami. Konkurencja jest według ekonomistów podstawą do istnienia wolnego rynku, wpływającą na rozwój gospodarczy. Wiedzą o tym doskonale przedstawiciele samorządów województwa warmińsko-mazurskiego, którzy spotkają się 16 i 17 kwietnia br. w Giżycku.Uczestnicy wydarzenia będą rozmawiać o partnerstwie, zrozumieniu wzajemnych potrzeb, reinwestycjach, wzmacnianiu gospodarczej marki gminy i przede wszystkim o budowaniu dobrego klimatu inwestycyjnego. Festiwalowi patronuje Grupa RMF.

Kongres Młodego Samorządu w Dusznikach-Zdroju (2015)

Właśnie zakończyły się być może najbardziej przełomowe wybory samorządowe w historii Polski. W ogromnej ilości miast władzę objęło pokolenie ludzi młodych, którzy dorastali już w wolnej Polsce. Polska samorządność w obecnym kształcie (z małymi zmianami) w 2015 roku będzie mieć 25 lat. Organizowany w dniach 19-21 marca 2015 roku w Dusznikach-Zdroju Kongres stał się miejscem wymiany myśli o samorządzie oraz stanowił istotne wsparcie dla nowoczesnego i harmonijnego rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Kongresowi patronowała Grupa RMF.

Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur 2014

Przemyślany pomysł na współpracę samorządu z biznesem to - zdaniem uczestników Festiwalu Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur zorganizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego - skuteczna recepta na SUKCES! Festiwal Promocji Gospodarczej Warmii i Mazur odbył się 27 i 28 listopada 2014 roku w Działdowie. Konferencji patronowała Grupa RMF.

IV Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach Rzeszów

Big idea ważniejsza niż nowe technologie! Zaciekaw, zainspiruj, zaangażuj, a potem mów o tym tak, aby inni chcieli tego słuchać. Twórz historię, opowiadaj obrazem i buduj emocje – takie nowe spojrzenie na promocję miejsc i regionów przedstawili eksperci IV Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach. Wydarzenie, które odbyło się w dniach 20-21 listopada 2014 roku w Rzeszowie zgromadziło przeszło 150 uczestników. Kongresowi patronowała Grupa RMF.

MEGA Rzeszów Conference (październik 2014)

Integracja i wparcie współpracy między różnymi działami w firmach i instytucjach publicznych. Inspiracje, szkolenia i warsztaty. Do stolicy Podkarpacia zawitają najlepsi specjaliści sprzedaży i marketingu z całej polski, w tym przedstawiciele marketingu miejsca. Konferencja już 23-24 października w Hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie. Konferencji patronuje Grupa RMF.

Europejski Kongres MŚP Katowice - wrzesień 2014

MŚP nabierają rozpędu. Panele dyskusyjne, warsztaty, liczne delegacje zagraniczne i konkretne rozwiązania dla przedsiębiorców. Z roku na rok przybywa nie tylko tematów i zagadnień dotyczących małych i średnich firm, ale również uczestników jednego z największych wydarzeń dedykowanych sektorowi MŚP. Kongresowi patronuje Grupa RMF.

Kongres Gospodarczy na Jurze (październik 2014)

Współpraca, współpraca, współpraca! To słowo będzie najczęściej przewijać się podczas Międzynarodowego Kongresu Gospodarczego na Jurze, który odbędzie się 13 października 2014 roku w Ogrodzieńcu. Współpraca pomiędzy firmami, jednostkami samorządu terytorialnego, administracją publiczną i organizacjami samorządowymi. Dyskutować będą przedsiębiorcy, naukowcy i eksperci z różnych dziedzin. Patronem Kongresu jest Grupa RMF.

Targi Outsourcingowe Gdańsk (wrzesień 2014)

Już 11 września 2014 roku w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się wydarzenie biznesowe B2B pt.”Innowacje i outsourcing-ich wpływ na inwestycje polskich regionów". Wydarzenie będzie również okazją do dyskusji w gronie ekspertów, lokalnych przedsiębiorców i zagranicznych przedstawicieli biznesu. Targom i konferencjom patronuje Grupa RMF.

Konferencja 2014 Słubice/Frankfurt n.Odrą

Techniki public relations oraz mediów w promocji międzynarodowej marki uczelni, ćwiczenia służące rozwijaniu umiejętności komunikowania cech i wartości uczelni i ośrodków akademickich, by przyciągać zainteresowanie studiami w Polsce - to główne tematy Konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie PRom. Patronem konferencji była Grupa RMF.
D0 GÓRY